eReport.sk
Jiří Langmajer, foto: profimedia

Jiří Langmajer: Bál som sa, že sa mi už nepostaví

S manželkou žil dvanásť rokov v partnerskom zväzku a dva roky ako manželia. Priznal, že sa určitý čas bál aby nezlyhal ako muž.

Jiří Langmajer (55) patrí k najobsadzovanejším českým hercom. Má nálepku veľkého sukničkára. Herec bol kedysi ženatý s Kamilou, ktorá nepatrila do sféry šoubiznisu. Manželstvo však nefungovalo ukážkovo, Jiřího novinári viackrát pristihli s inými ženami. Kvôli Petre Faltýnovej, expriateľke Leoša Mareša dokonca opustil rodinu, no po rozchode sa vrátil späť k manželke a dvom dcéram. Lenže potom prišla herečka a moderátorka Adéla Gondíková. Tá bola síce tiež vydatá, ale evidentne ani toto manželstvo nefungovalo tak, ako by malo. Medzi umelcami preskočila taká iskra, že po vyše 20 rokoch Langmajer svoju ženu naozaj opustil.

V českej relácii pádů Honzy Dědka sa Rozrozprával o intímnostiach: „Mal som okolo päťdesiat a bolo to také obdobie, že som začal pochybovať sám o sebe, a tak začalo pochybovať aj moje telo. Niekto už ani neviem kto, mi poradil, že existuje hormonálna jóga, kde sa to všetko úplne sťahuje a posilňuje, tak som si objednal cvičiteľku,“ opisoval zážitok s úsmevom. Cvičiteľka prišla k nemu domov. Prítomná bola aj hercova manželka Adéla Gondíková. Príbeh uzavrela ona: „Tak prišla hovorím, že dobrý deň dáte si kávu? Vypýtala si len teplú vodu. Krájala som brokolicu chrbtom k tým cvičencom. A zrazu sa tam niečo odohrávalo. Dýchali a dýchali. A zrazu hovorí, cítime ako štítna žľaza žiari, semenníky žiaria. Ja som myslela, že zle počujem“ otvorene herečka vysvetľovala bizarnú situáciu. Na záver Langmajer dodal, že sa mu doteraz nič nerozžiarilo.KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Jiří Langmajer: Bál som sa, že sa mi už nepostaví

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti