eReport.sk
Je to skutočne komunikácia medzi Matovičom a Kočnerom?
Igor Matovič. Foto: FB

Internetom sa šíri údajná komunikácia Matoviča a Kočnera: Líder OĽANO to na tlačovke potvrdil!

Je to skutočný prepis komunikácie Kočnera a Matoviča? To, či je údajná uniknutá komunikácia pravá, zatiaľ nie je potvrdené. Komunikáciu s Kočnerom však v stredu I. Matovič potvrdil!

Na stredu, 27.9.2023 zvolal Igor Matovič tlačovú konferenciu pred nemocnicu Bory, kde hovoril o Pente a Haščákovi. Priamo na mieste sa nachádzal aj reportér eReportu, Dominik Papala, ktorý tlačovú konferenciu streamoval. Reportér eReportu sa lídra Obyčajných na konci tlačovej konferencie na komunikáciu priamo spýtal. Ten absolútne bez okolkov pripustil, že s Kočnerom komunikoval. A nielen raz! Malo to prebehnúť cez správy, aj osobne.

Matovič odpovedá na otázky eReportu

Na samom konci tlačovej konferencie lídra OĽaNO, sa Dominik Papala pýta Matoviča: komunikovali ste niekedy v minulosti s Kočnerom?

IM: SMS-ky?  

Papala: Hocičo. Hocijaká komunikácia medzi vami a Kočnerom.

IM: Šak ja som s ním bol minimálne hodinu na stretnutí.

Papala: Na stretnutí, dobre. Dobre a SMS-ky? Nejaká textová komunikácia medzi vami a p. Kočnerom?

IM: No určite. Keď sme si dohadovali to stretnutie . Aj písal pred voľbami 2012. Že: chcem ísť na 150. miesto na vašu kandidátku. Takže hocičo! Jasné! A čo zase ste našli? (smiech)

Papala: Ja vám to potom kľudne pošlem, to je dokument. Potom vám to kľudne pošlem.

Prepis údajnej komunikácie medzi I. Matovičom a M. Kočnerom

Čo je v údajnej komunikácii medzi Matovičom a Kočnerom?

V dokumente, o ktorom reportér eReportu hovoril a ktorý koluje po internete, je očividne prepísaný zvukový záznam. Rozprávajú sa na ňom údajne Igor Matovič a Marián Kočner. Kočner Matovičovi hovorí o nejakom „plešatom“ a Mirovi. Že boli naňho nahnevaní. Ohovárajú spolu aj Ivetu Radičovu, Sulíka a „Mikiho“. Vyzerá to ako konverzácia v časoch vlády Ivety Radičovej. Na záver pozýva údajný Kočner Matoviča aj s rodinou na Donovaly.   

Takže, je komunikácia, ktorá putuje po internete, naozaj pravou komunikáciou medzi Igorom Matovičom a Mariánom Kočnerom? To zatiaľ nevieme. Uvidíme, či sa k nej Igor Matovič vyjadrí.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Internetom sa šíri údajná komunikácia Matoviča a Kočnera: Líder OĽANO to na tlačovke potvrdil!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php