eReport.sk

Matovičova plačovka: Chcel tvrdo vyzvať Haščáka, miesto toho sa rozplakal

Ide o absolútnu hru na city potencionálnych voličov pár dní pred parlamentnými voľbami? Igor Matovič bol počas svojho vládnutia známy, okrem chaosu, ktorý so sebou jeho osoba do riadenia krajiny priniesla, i tým, že svojimi nepredvitalneými zmenami nálad do slova všetkých ohuroval. Raz hulákal ako zmyslov zbavený, potom sa zase niekoľkokrát počas tlačovej konferencii rozplakal.

Lídrovi hnutia OĽANO tiekli slzy i počas nedávnych udalostí. Napríklad, keď vtrhol na tlačovku Smeru, na ktorej vyvolal konflikt s Kaliňákom, kde sa následne strhla i potýčka.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Arpád Soltész zaujal rázny postoj voči Palestíne.

Pred pár dňami Igor Matovič vytiahol na svojho bývalého koaličného partnera Richarda Sulíka komunikáciu so známym finančníkom Jaroslavom Haščákom, s ktorým mal komunikovať svoje politické rozhodnutia v vtedajšej vláde Ivety Radičovej.

Zdroj: eReport

Igor Matovič sa rozhodol usporiadať tlačový brífing pred penťáckou nemocnicou Bory. Tam adresoval výzvu samotnému Haščákovi: „Symbolom rozkrádania štátu a brania peňazí určených na liečbu chorých je i nemocnica Bory. Jaroslav Haščák majiteľ finančnej skupiny Penta, ukradol chorým ľuďom 440 miliónov eur! Musí ich vrátiť“ Uviedol Matovič.

Haščák ovláda médiá, tvrdí Matovič

Pred pár dňami uzrelo svetlo sveta šokujúce odhalenie strany Hlas-SD podľa, ktorého má Igor Matovič so svojou ženou Pavlínou vlastniť honosný kaštieľ v obci Turčianska Štiavnička. Písal i o tom, portál Plus jeden deň.

Matovičova plačovka

Na margo tohto článku sa rozhodol Matovič reagovať usporiadaním brífingu pred nemocnicou Bory. Podľa jeho slov stojí za týmito médiami práve Jaroslav Haščák, ktorý sa týmito typmi článkov snaží zasiahnuť do predvolebnej kampane. Líder OĽANO si na potvrdenie toho, že má ísť o údajne klamstvo, prizval i svoju ženu. Moment kedy jej Matovič predával slovo v ňom zanechalo silnú emočnú stopu a rozplakal sa.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičova plačovka: Chcel tvrdo vyzvať Haščáka, miesto toho sa rozplakal

Odoberať
Upozorniť na
17 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php