tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Jedna z troch variant, ako má vyzerať vozidlo slovenskej polície.
Jedna z troch variant, ako má vyzerať vozidlo slovenskej polície. Foto: fb/polícia

Hamranovci v ukrajinských farbách? Polícia vyzýva: Rozhodni, ako budú vyzerať nové policajné autá!

Polícia Slovenskej republiky, na čele s policajným prezidentom Štefanom Hamranom, predstavila nový dizajn policajných áut. Tie majú byť vraj modernejšie, majú zvyšovať dôveryhodnosť polície. Majú spoluvytvárať podmienky pre profesionálny výkon 21. storočia a budú spolu s novými uniformami a vyššími platmi predstavovať zatraktívnenie práce policajta. Ľudia majú teraz hlasovať o tom, ktorý dizajn áut sa im páči najviac. Mnohí si však všimli, že všetky políciou ponúkané dizajny sú v ukrajinských farbách. Je to zámer, alebo ide o čistú náhodu? Tak, či onak, nové policajné autá s určitosťou pripomínajú tie, v ktorých jazdia policajti v Česku.

„Rozhodli sme sa modernizovať dizajn policajných vozidiel a chceme, aby na jeho výbere participovala aj verejnosť. V tomto príspevku prostredníctvom jednotlivých smajlíkov môžete do nedeľňajšej polnoci 12.6.2022 hlasovať o novom grafickom dizajne policajných vozidiel,“ vyzývajú občanov policajti na svojej stránke na sociálnej sieti.

To, že náš „policajný zbor myslí na kolegov z Ukrajiny,“ nie je žiadne tajomstvo. Napokon, potvrdzuje to aj aktuálna hlavná vizualizáci na oficiálnej facebokovej stránke slovenských mužov zákona.

Zdroj: fb/policiaslovakia

Hamran hovorí o modernom dizajne

K celej záležitosti sa vyjadril aj prezident policajného zboru Hamran. Ten vo svojom stanovisku hovorí o všeličom, no neodôvodňuje, čo viedlo policajtov k voľbe farieb, ktoré sa nachádzajú na ukrajinskej vlajke.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie na tému - Reakcia na medializované informácie 16. mája 2022 v Bratislave.
  2. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie na tému - Reakcia na medializované informácie 16. mája 2022 v Bratislave.
  3. Zľava Daniel Lipšic a Štefan Hamran na archívnej snímke.
  4. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie na tému - Reakcia na medializované informácie 16. mája 2022 v Bratislave.
  5. Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran počas tlačovej konferencie.

„Občania Slovenskej republiky si zaslúžia moderný Policajný zbor, na ktorý sa budú môcť spoľahnúť v ktoromkoľvek okamihu svojho života. Príslušníci Policajného zboru zase na vedenie, ktoré im vytvorí podmienky na profesionálny výkon hodný 21. storočia. Z týchto dôvodov pracujeme na reforme, ktorej výsledkom bude nielen vyššia dôveryhodnosť polície, ale aj atraktívnejšia práca príslušníka Policajného zboru, lepšie platové náležitosti, nové uniformy a v neposlednom rade aj nový vozový park s moderným dizajnom, o ktorom môže v týchto dňoch rozhodnúť aj široká verejnosť,“ povedal Hamran.

Zdroj: fb/policiaslovakia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamranovci v ukrajinských farbách? Polícia vyzýva: Rozhodni, ako budú vyzerať nové policajné autá!

Odoberať
Upozorniť na
46 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku