tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Prezident Policajného zboru SR Štefan Hamran. Foto: tasr

Hamranova polícia opäť pucuje občanov: Slováci si nevedia predstaviť utrpenie ukrajinského ľudu!

Zdá sa, že Polícia SR začala žiť sociálnymi sieťami až do takej miery, že ju začali trápiť reakcie a komentáre pod jej statusmi. Muži zákona sa voľakedy vyznačovali hlavne množstvom terénnej práce, no dnes, zdá sa, je pre nich témou číslo jeden to, či pod ich statusom zanecháte palec, srdiečko, alebo smejucého sa smajlíka. Práve Slovákov, ktorý sa smejú na príspevkoch polície o Ukrajine, sa dnes administrátori jednej zo stránok tejto silovej zložky „Hoaxy a podvody – Polícia SR“ rozhodli poučiť o tom, prečo toto vyjadrenie smiechu prostredníctvom slobodnej reakcie nie je na mieste. Za celou záležitosťou pri tom vidia policajti na čele s policajným prezidentom Štefanom Hamranom opäť kremeľskú propagandu.

„Vplyv kremeľskej propagandy je u niektorých Slovákov tak silný, že si nechcú, alebo si jednoducho nedokážu predstaviť utrpenie ukrajinského obyvateľstva, ktoré terorizuje ruská armáda,“ napísala dnes v prekvapivom statuse policajná stránka.

Ľudia sa im vraj smejú preto, lebo sa boja napísať komentár

Policajti si pri tom zjavne dali prácu s analýzou dôvodov, prečo im chodí veľa smejúcich sa reakcií namiesto toho, aby im ľudia vyjadrovali podporu. No a muži zákona prišli na to, že sa im občania smejú preto, lebo sa boja napísať komentár, v ktorom by vyjadrili svoj názor na vojnu na Ukrajine. Vraj je to preto, lebo by ich za to ostatní občania odsudzovali.

Foto: fb/policiasr

„To však nie je všetko. Keďže v komentových sekciách sa boja napísať komentár o tom, že Ukrajinci si za to môžu sami, alebo že pravda je niekde uprostred, pretože inak by čelili návalu odsudzujúcich komentárov a mohli by to vidieť možno aj ich rodinní príslušníci, tak všetko, na čo sa zmôžu je, že pod príspevkom o tom, ako ukrajinské dieťa prišlo po ruskom bombardovaní o ruku dajú vyrehotaného smajlíka,“ píše stránka.

Ľudí sa zároveň rozhodli policajti opýtať, či by rovnako reagovali aj v prípade, že by na Slovensko padali ruské bomby: „Pýtame sa, či by to isté spravili, keby ruské bomby padali aj na Slovensko, nebodaj na ich vlastný dom. Bola by to pre nich tiež taká zábava?“ Príspevok na sociálnej sieti zdieľala aj hlavná a oficiálna stránka Polície SR.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Hamranova polícia opäť pucuje občanov: Slováci si nevedia predstaviť utrpenie ukrajinského ľudu!

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku