tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Ilustračná snímka Foto: tasr

Tak to tu ešte nebolo! Policajti budú rozdávať vodičom pivo

Od pondelka (22. 8.) bude na slovenských cestách prebiehať dopravná akcia Zodpovednosť. Organizuje ju Policajný zbor s podporou Slovenského združenia výrobcov piva a sladu. Akcia bude prebiehať od pondelka do piatka (26. 8.).

Cieľom je upozorniť na nebezpečenstvo alkoholu za volantom. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová. 

Mohlo by vás zaujímať

  1. Šéf parlamentu Boris Kollár (Sme rodina).
  2. Na archívnej snímke z 19. mája 2017 zakladateľ webovej stránky WikiLeaks Julian Assange máva podporovateľom z balkóna ekvádorského veľvyslanestva v Londýne.Na archívnej snímke z 19. mája 2017 zakladateľ webovej stránky WikiLeaks Julian Assange máva podporovateľom z balkóna ekvádorského veľvyslanestva v Londýne.

„Zodpovední vodiči motorových vozidiel, ktorým nebude zistený žiadny alkohol v dychu, budú vo vybraných časoch a mestách odmenení nealkoholickým pivom,“ uviedla Bárdyová. 

V tomto roku sa od januára do júla na slovenských cestách stalo 7035 dopravných nehôd. Z toho bolo 12 percent zavinených pod vplyvom alkoholu. Oproti minulému roku je to pokles o 18 dopravných nehôd.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tak to tu ešte nebolo! Policajti budú rozdávať vodičom pivo

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku