eReport.sk
Gizka Oňová, foto: facebook G. O.

Dlhšie ju neuvidíme. Gizka Oňová sa chystá na zásadný zákrok!

Nie je jej to jedno. Speváčka šlágrov plánuje popracovať na svojej vizáži. Kvôli medicínskemu zásahu nebude môcť niekoľko týždňov pred kamery: „Budem vyzerať, akoby ma muž zmastil.“

Zdena Studenková je známa svojím postojom, že v profesii herečky je výzor podstatný. Preto podstupuje rôzne skrášľujúce zákroky. Ako umelkyňa je viac na očiach a chce vyzerať čo najlepšie. Podobne to cíti aj speváčka a herečka Gizka Oňová. Zanedbaným výzorom nechce sklamať ani fanúšikov, ani svoju rodinu. Preto sa rozhodla popracovať na svojom úsmeve.

Nebude na očiach

Televízna svokra hviezdi v reklame na polievky, počas korony účinkovala v hudobnom videoklipe . Naposledy natáčala seriál Kavej, kde dostala vedľajšiu úlohu. Je teda pochopiteľné, že chce pred kamerou vyzerať udržiavaná. V týchto dňoch sa chystá na zásadné ošetrenie u zubára. Bude sa pýšiť novými zubnými implantátmi: „Potrebujem si ich dať. V mojom veku je to úplne normálne. Človek sa môže rozhodnúť, či bude svoje okolie strašiť bez zubov, s nejakými vyklápačkami, alebo vôbec,,” zasmiala sa. „Ako treba vyzerať, vám niekedy diktuje profesia. Mne divadlo a televízia, pretože správna artikulácia súvisí so zubami,” pokračuje vo vymenúvaní dôvodov a výhod vynoveného chrupu. Po ukážkovom úsmeve túži nielen z estetických dôvodov. Chce sa proste cítiť dobre: „V druhom rade ide o môj pocit. Nebudem vôbec špekulovať, či sa mi to oplatí. To nie je relevantné. Veď aj v tomto vyššom veku predsa musím chodiť k zubárovi a starať sa o svoj chrup,” pokračuje.

Nezabúda na manžela

Umelkyňa nemyslí povrchne. Podstatné pre ňu je, aby aj v domácom prostredí pôsobila na dlhoročného manžela upravene: „Nechcem sa na muža usmievať nepeknými zubami.” Svoj výzor by podľa nej nemali podceňovať ani ľudia z iných profesijných oblastí: „To nie je len v šoubiznise, platí to aj v iných sférach. Teraz síce nie je aktuálne chodiť do kancelárie, ale patrí to tam. Aj do obchodu, v kontakte s ľuďmi, deťmi, s vnúčatami. Mali by sme zo seba dať to najlepšie,” myslí si. Má však pochopenia aj pre tých, ktorí si na takéto veci nepotrpia: „Musí to byť v súlade aj s našimi potrebami. Lebo niekto má pocit, že to nechce a nepotrebuje. Pripúšťam. Váš vnútorný hlas vám vždy napovie, čo máte robiť a ako to máte robiť. Čo potrebujete a čo nepotrebujete,” uzavrela.

Teší sa na výsledok

Niektorí majú husiu kožu už len keď začujú zvuk vŕtačky. Ona k nim nepatrí. Je statočná a nezľakne sa ani bolesti: „Nebojím sa. Ja som starý profík. Viem, že to je bolesť, ktorá začne a o chvíľu skončí. To si stačí uvedomiť a tešiť sa na pozitívny výsledok,” skonštatovala nadšene.

Foto: profimedia instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika