eReport.sk
Audiovizuálny fond
Ministerka kultúry Martina Šimkovičová. Foto: tasr

Ministerka Šimkovičová dostala poriadne pikantný odkaz. A čo teraz, pani prezidentka?

Prezidentka Zuzana Čaputová je známa tým, ako citlivo vnímala nielen slovné „útoky“ na svoju dcéru Emmu v jej začiatkoch modelingu, ale aj rozličné urážky žien z úst mužov. Keď sa to ale týkalo žien spájaných so súčasnou koalíciou, jej citlivé vnímanie išlo trochu do úzadia. Čo povie teraz, keď ministerku kultúry Martinu Šimkovičovú urazil muž tým najnechutnejším spôsobom.

Hulvát s pikantným slovníkom

Ministerka kultúry Martina Šimkovičová si svojimi krokmi po nástupe do úradu doslova poštvala proti sebe množstvo ľudí z umeleckého prostredia. Urážky a slovné ataky na jej osobu sa sypali s každej strany, a to nielen od mužov, ale aj žien. Teraz ale ministerka Šimkovičová zverejnila status, v ktorom ukázala, akým hulvátskym slovníkom ju počastoval istý pán, ktorý si hovorí Martin Bubeník. „Heeej pi*a, ešte si tam?“ napísal „hrdina“ Martine Šimkovičovej bez hanby, lebo však internet znesie všetko.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Audiovizuálny fond
  2. Na snímke ministerka kultúry SR Martina Šimkovičová (nominantka SNS)

„Aj takéto „pekné“ odkazy mi občas chodia. Hlavne teraz, po tom, čo sme na vládu predložili nový Zákon o Slovenskej televízii a rozhlase,“ napísala ako reakciu Martina Šimkovičová. „Na tomto pánovi je okrem toho, že je slušne vychovaný zaujímavé aj to, že má cez svoju profilovu fotku ukrajinskú vlajku. Jednoducho – fanúšik Ukrajiny a slušného správania v jednom,“ skonštatovala ministerka kultúry na margo muža so slovníkom štamgasta krčmy IV. cenovej skupiny.

Zdroj: Telegram / Martina Šimkovičová

„Myslíte, že sa pani prezidentka zastane aj mňa? A myslíte, že všetkým tým bojovníčkam, ktoré pravidelne v médiách vyplakávajú o tom, koľko nenávisti je vo verejnom priestore, je smutno aj z takýchto odkazov adresovaných mne?“ položila Martina Šimkovičová dve zásadné otázky. Tá prvá je však veľmi aktuálna, lebo prezidentka Zuzana Čaputová má možnosť ukázať, že jej záleží na všetkých ženách, nie iba tých ňou vyvolených. Čo také ochrankyne žien z progresívcov a liberálov? Čo povedia tie?

Zdroj: Telegram / Martina Šimkovičová

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ministerka Šimkovičová dostala poriadne pikantný odkaz. A čo teraz, pani prezidentka?

Odoberať
Upozorniť na
27 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne