eReport.sk
Robert Fico, foto:tasr

Fico ostro o Lipšicovi: Matovičov pes opäť zaštekal!

Ako predseda najsilnejšej opozičnej parlamentnej strany ostro protestujem proti vyjadreniam špeciálneho prokurátora D. Lipšica (rozhovor pre Aktuality) k prepusteniu Roberta Kaliňáka z väzby a žiadam generálneho prokurátora SR M. Žilinku, aby s D. Lipšicom urobil konečne elementárny poriadok. Niet väčšieho výsmechu pre nestrannosť a nezaujatosť funkcie prokurátora, ako je D. Lipšic.

Fico ostro reaguje

„Tento Matovičov spolustraník a lokaj nemá žiadne právo vyjadrovať sa na adresu politikov, voči ktorým po celý svoj politický život prejavuje nenávisť. Nikdy sa nemal stať prokurátorom, ale I. Matovič sa rozhodol dať mu funkciu špeciálneho prokurátora, aby likvidoval súčasnú opozíciu, voči ktorej celú svoju politickú kariéru bojoval. A to dnes D. Lipšic na politickú objednávku vládnej koalície robí lepšie ako najzarytejší komunistickí prokurátori v 50–tych rokoch minulého storočia. D. Lipšic je podvodník, ktorý podvodom získal justičnú skúšku, aj bezpečnostnú previerku na prísne tajné.“

„Celý svoj politický život prejavoval bezcharakternosť, sú známe jeho osobné kontakty s osobami právoplatne odsúdenými za vraždu, doslova „prasačiny“ v komunikácii so ženami, je právoplatne odsúdený za zabitie človeka.“

Bude vás zaujímať:

  1. Robert Kaliňák po prepustení z kolúznej väzby reagoval na otázky novinárov.
  2. Robert Fico na snímke z videa v reakcii na prepustenie Roberta Kaliňáka.
  3. Robert Kaliňák v sprievode príslušníkov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) prichádza na výsluch na ŠTS v Pezinku 22. apríla 2022.
  4. Vpravo Richard Sulík (SaS) vľavo Veronika Remišová (Za ľudí).
  5. Robert Fico v štúdiu TA3.
  6. Spravodlivosť musí byť slepá

„Je doslova zlým vtipom, že takýto človek je prokurátorom a dostáva priestor v médiách na útoky proti opozícii. Žiaľ, obsadenie významných štátnych funkcií ľuďmi charakteru D. Lipšica sú tým najlepšou charakteristikou toho, kto nám tu dnes na Slovensku vládne. Nikto v SMERe – sociálna demokracia nemôže brať D. Lipšica vážne, je to atrapa zákonnosti a spravodlivosti a nikdy neuznáme ani len štipku jeho legitimity ako prokurátora,“ uvádza Robert Fico.

Zdroj: tasr


Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Fico ostro o Lipšicovi: Matovičov pes opäť zaštekal!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti