eReport.sk
Robert Fico v štúdiu TA3.
Robert Fico v štúdiu TA3. Foto: fb/robertficosk

VIDEO Fico tvrdí, že si bol urobiť prieskum verejnej mienky: Boli by ste šokovaní, ako ľudia reagovali!

„Hnev verejnosti je obrovský, je to už niečo neudržateľné. Ak vláda avizuje, že dôjde k 130 percentnému nárastu cien plynu, tiež k obrovskému nárastu cien elektrickej energie. Zároveň ale vidíme, že to len konštatujú a nič neplánujú robiť, túto vládu treba hnať kade ľahšie,“ vyhlásil líder parlamentnej opozície a šéf opozičnej strany Smer-SD.

V nedeľňajšej diskusii v štúdiu spravodajskej televízie TA3 vystúpil šéf opozičnej strany Smer-SD Robert Fico a predseda NR SR Boris Kollár, súčasný predseda koaličného hnutia Sme rodina. Fico v tejto súvislosti zverejnil video, v ktorom sú jeho odkazy, ktoré v živom vysielaní adresoval občanom, vládnemu štvorspolku aj slovenskej prezidentke Zuzane Čaputovej. Spomenul pritom aj „prieskum verejnej mienky“, ktorý si sám urobil v metropole Slovenska. Hovorí, že závery jeho „merania“ môžu byť pre mnohých šokujúce.

Pripájame video, ktoré Fico v tejto súvislosti zverejnil na sociálnej sieti. Redakcia Ereportu sa nemusí stotožňovať so všetkými zverejnenými názormi.

VIDEO Fico: Predseda vlády Eduard Heger musí v tejto situácii zvolať bezpečnostnú radu

Zdroj: fb/robertficosk

 Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽANO) sa nemieša a ani nebude miešať do práce orgánov činných v trestnom konaní (OČTK) a rovnaký postup odporúča aj ostatným politikom z koalície i opozície. Jeho hovorkyňa Ľubica Janíková to uviedla v reakcii premiéra na nedeľňajšie vyjadrenia Roberta Fica (Smer-SD) a Borisa Kollára (Sme rodina) v televízii TA3.

Obaja hovorili o tom, že prezident Policajného zboru Štefan Hamran mal avizovať na bezpečnostnej rade štátu zásah polície voči členom bývalého inšpekčného tímu Oblúk a takisto prokurátorom a sudcom. Fico i Kollár žiadajú zvolať mimoriadnu bezpečnostnú radu.

Šéf polície poprel tvrdenia politikov v televíznej diskusii. Zdôraznil zároveň, že z titulu svojho postavenia nie je ani informovaný o plánovaných úkonoch v konkrétnych záležitostiach.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. ilustračka ústava Slovenskej republiky ilustračná snímka Slovensko poslanecký sľub skladanie
  2. Robert Kaliňák v sprievode príslušníkov Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) prichádza na výsluch na ŠTS v Pezinku 22. apríla 2022.
  3. ZMOS apeluje na Hamrana so Šimkom


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico tvrdí, že si bol urobiť prieskum verejnej mienky: Boli by ste šokovaní, ako ľudia reagovali!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre