eReport.sk
Andy Hryc
Andy Hryc, foto: profimedia

EXKLUZÍVNE: Sestra Andyho Hryca Bohdana o vzťahu s bratom!

Prehovorila o ich detstve, o spoločnom Rádiu Twist, ale aj o tom, ako bratovi darovala kostnú dreň. Sestra Andyho Hryca Bohdana Machaj Hrycová nám poskytla exkluzívny rozhovor plný zaujímavých informácií. Porozpráva nám aj o vlastnej kariére, ale aj o tom, čomu sa aktuálne venuje.

Bohdana, spomínali ste mi, že ste mali neľahké, no pekné detstvo aj s bratom Andym. Ako vás rodičia viedli?

Z útleho detstva si pamätám hlavne mamu. Bola pre mňa všetkým. Bola milá, srdečná, voňavá, krásna, vždy dokonale upravená, mala krásny zamatový hlas. Keď zavriem oči, viem si na ten hlas ešte spomenúť. Starala sa o nás vzorne a vštepovala mne aj môjmu bratovi Andrejovi, že máme hovoriť vždy pravdu.

Andrej rád hovoril, že nás vychovávala ulica, ale aby bolo jasné – len v tom zmysle, že sme veľa času trávili s deckami na ulici, i keď sme bývali vo veľkej vile so záhradou. Vždy sme boli čistí, najedení a včas doma….

Váš otecko bol šesť rokov vo väzení, mamička pochádzala z Poľska. Ako ste zvládli neľahké časy?

Boli päťdesiate roky. My, ako deti, sme registrovali, že mama chodí do práce a prichádza až podvečer, na jeseň a v zime za tmy. Veľmi som sa doma bála, kým neprišla. Ja, ako mladšie dieťa, som nevedela, kde je otec a keď som začala chodiť do školy som rozprávala spolužiakom, že otec je odcestovaný. Vedela som, že tam ďaleko pracuje a keď príde budeme mať plnú skriňu peňazí.

Túžila som totiž po bielych pančuškách a mama mi kupovala len hnedé. Vždy povedala s tým nádherným poľským akcentom “nemám peniaze“. Tak som verila, že otec to vybaví. Prišiel, keď som bola v tretej triede. Pančušky vybavil, ale skriňa s peniazmi sa nekonala.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport