tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Ladislav Štaidl, facebook/Silvia Drábusová

Prehovoril dvorný fotograf Ladislava Štaidla: Takto sme zarábali prachy!

Fotograf Miloš Schmiedberger nebol len dokumentarista života nedávno zosnulého umelca a podnikateľa. Keď Štaidl skončil kariéru v šoubiznise, začal mu pomáhať aj v biznise s nehnuteľnosťami. Neskôr sa pridávali ďalšie firmy.

Fotograf Miloš Schmiedberger (73) ho opísal ako tvrdého kapitalistického obchodníka. Ladislav Štaidl (†75) mu dal za úlohu skúpiť konkrétne nehnuteľnosti podľa zoznamu a vybaviť náležitosti. Hovorí, že sa pri tom poriadne zapotil: „Keď som plnil zadané úlohy, mal som čo robiť, aby som to všetko obehal, pretože všade bol kus dôležitého papiera, a tak som vždy nariekal, že sa to nedá zvládnuť, alebo som zadané úlohy plnil jazdou s Fiatom 500, ktorý viac smrdel, než jazdil,“ zaspomínal si Štaidlov fotograf. Hudobníka jeho sťažovanie sa prestalo baviť.

Doprial mu

„Prekvapil moju dušu ráznym prehlásením – Miloš, prestaň nariekať! Zajtra ideš do Regensburgu do skladu BMW a kúpiš tam dve autá. S jedným prídeš, druhé vyzdvihneme neskôr spolu, keď pôjdeme do Mníchova. A dohodni zľavu, pretože dve autá si len tak niekto nekúpi. On bol fenomén na získavanie kontaktov, ktoré riadne a zodpovedne využil pre blaho svojich firiem,” prezradil Štaidlov fotograf pre denník Aha!. Biznis sa rozbiehal a rástol. Rodila sa jedna firma za druhou. „Láďa bol bez debaty vynikajúci kapelník a tiež vynikajúci obchodník. Vedel dokonale rokovať s tápajúcimi klientmi a z neriešiteľnej situácie vyťažiť maximum. Do konca môjho života budem mať na pamäti jeho slová – Mildo, všetko je na predaj!“

Zdroj: profimedia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Prehovoril dvorný fotograf Ladislava Štaidla: Takto sme zarábali prachy!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku