eReport.sk
Dominika Kavaschová
Dominika Kavaschová, foto: Instagram

Dominika Kavaschová na materskej: Čo preberá so svojimi kamoškami?

Herečka Dominika Kavaschová si užíva materskú dovolenku plnými dúškami. Dcérka Maia jej robí obrovskú radosť, tak si pomedzi starostlivosť o ňu môže vychutnať aj malé babské posedenia. O čom si vtedy rada poklebetí?

Ešte aj počas tehotenstva bola Dominika veľmi vyťažená. Naďalej pokračovala vo svojich úspešných projektoch, preto jej toto milé zastavenie sa prišlo vhod. Teraz má síce rušno okolo starostlivosti o dcérku, ale aspoň si popri tom nájde čas na svoje kamarátky.

Tak ako to je zvykom, klebetenie o práci, dovolenkách a večierkoch teraz vystriedali úplne iné témy. „Milujem stretnutia so ženami, ktoré prídu tiež s kočiarikom, kecáme a prebaľujeme, nealko v ústach prevaľujeme, jeme a dojčíme, hojdáme, uspávame, cicikáme, spievame a hlavne popri tom všetkom sme v spoločnosti a nemáme pocit, že sa zrazu svet zastavil. Jasne, mnoho tém je o stolici nášho bejbinka, ale napríklad dnes sme preberali aj naše vlasy a ich budúcnosť v tomto svete, že azda by sme už aj ku kaderníkovi mohli ísť pozrieť. Bože, daj viac takýchto stretnutí,“ pochvaľovala si Kavaschová.

Dominika sa po pár mesiacoch odhodlala na ďalší dôležitý krok. Konečne si sama sadla s maličkou do auta a spoločne sa povozili. Keďže miluje šoférovanie, aj pri tejto činnosti aspoň trochu zrelaxuje a užíva si spoločné chvíľky s Maiou.

Viac sa dozviete:

„Šoférovanie má teraz pre mňa iný rozmer. Nie je to počúvanie dobrej hudby a triedenie myšlienok, ako to bolo kedysi. Cieľom je dostať sa bez psychickej a fyzickej ujmy z bodu A do bodu B. Hudbu vystriedal biely šum a ľavačka ovláda volant, pričom pravačka dáva každých 30 sekúnd do úst cumel plačúcej velice nespokojnej pasažierke. Predstavujem si vtedy, že veď aj toto raz skončí a budeme raz vedľa seba v aute spievať spoločné pesničky a debatiť o živote. Najviac sa na to teším, parťáčka moja,“ herečka prezradila svoje plány.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport