eReport.sk
Foto: instagram

Herečka Dominika Kavaschová: Nespávam a mám nervy!

Nedávno sa stala mamou. Teraz nevie kde jej hlava stojí. Prebdené noci a svadba?

Obľúbená herečka si užíva materstvo plnými dúškami a venuje sa prvorodenej dcére. Aj po pôrode je aktívna na sociálnych sieťach, kde odchodom zo seriálu Oteckovia začala pravidelnejšie pridávať svoje zážitky, postrehy aj mamičkovské starosti, ktoré súviseli s tehotenstvom či pôrodom.

Láskyplnými vyznaniama dojíma nie len svojho partnera, ale aj fanúšikov: „Bačujem si doma s malou a zvykám si na to, že som mama a že som sa tak veľmi zamilovala. Inak ako do mužov, inak ako doteraz, do kohokoľvek do čohokoľvek. Pozerám sa na to dieťa a cítim obrovský obdiv k Bohu, k prírode. Všetko mi príde ako zázrak. Žasnem celé dni. Odkedy som mama a milujem svoje dieťa, zamilovala som sa ešte viac do svojho Danka. Myslela som si, že to už nemá kam rásť, že to, čo k nemu cítim, je také silné, že viac sa už nedá niekoho milovať, a hľa. Teším sa a desím každého dňa ako matka amatérka. Mám pocit, že tie dva týždne boli dlhé ako dva roky. Toľko sa učím, tak nesmierne veľa. Prajem vám všetkým tiež toľko vrúcnej lásky,“ napísala v popise príspevku dva týždne po pôrode.

V nedávnych otázkach a odpovediach na Instagrame zašla do detailov. Odpovedala na všetky zvedavé otázky so svojou povestnou úprimnosťou a upokojila mnohé mamičky. Sledovateľov zaujímalo, či ju neštvú dokonalé fotky mamičiek na Instagrame. „Vôbec, skôr obdivujem, ako si nájdu na to čas. Ja som zatiaľ matka amatérka, som vďačná za čas na umytie zubov a pazúch,“ odpovedala Dominika s humorom.

Tiež mám nervy, nemyslite si

S vtipom tiež odpovedala na otázku, či doučuje herectvo. „Áno, medzi treťou ráno a piatou, kým dojčím a prebaľujem,“ zasmiala sa. Jej dcéra sa budí len párkrát za noc a čerstvým rodičom zatiaľ dopraje spánok. Populárny monitor dychu doma nepoužívajú. „Neverím tomu. Máme ju medzi nami, takto počuje na vlastné uši jej dych a nielen to,“ .

Dominikiných fanúšikov tiež zaujímalo, ako môže byť stále taká pozitívna. Vyviedla ich z omylu. „Tiež mám nervy, aj revem dakedy, ale snažím sa brať veci s nadhľadom a humorom. Povedať si – áno, to je život!“ napísala a dodala, že jej emócie nie sú ako na horskej dráhe. „Vnímam to ako ďalší dôležitý krok v mojom živote, ktorý musím zvládnuť,“ napísala k téme materských povinností a hormonálnych zmien. Okrem toho sa so snúbencom čoskoro chystajú vzťah spečatiť. Dominika sa už niekoľkokrát vyjadrila, že zháňa priestory na svadbu a krajčírku, ktorá by jej ušila šaty a postarala sa aj o sviatočný odev pre Maiu a budúceho manžela. Jednoducho, spoločne prežívajú najkrajšie obdobie v živote.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport