eReport.sk
Tomáš Taraba, minister životného prostredia a predseda Život Národná strana. FOTO TASR - Jakub Kotian

Taraba si schuti vystrelil zo Šimečku a jeho progresívcov: Prehrali všetky voľby, ktoré chceli vyhrať

Politici z Progresívneho Slovenska sa pasovali za záchrancov Slovenska, a podľa toho aj vystupujú na verejnosti. Kritizujú všetkých a všetko čo sa iba mihlo okolo súčasnej koalície. Napriek ich úsiliu upozorniť na svoju genialitu však s koalíciou, ktorá vyhrala parlamentné i prezidentské voľby, prehrávajú. A po eurovoľbách môže byť ešte horšie.  

Treba prísť poraziť pionierov z PS

Progresívne Slovensko si dnes volilo svojho predsedu a pozíciu obhájil Michal Šimečka. Ten na sneme v Košiciach prehlásil, že v eurovoľbách ide poraziť koalíciu,  najmä nenávidený Smer-SSD. Minister životného prostredia Tomáš Taraba mu však v statuse pripomenul niečo, na čo staronový predseda progresívcov zrejme akosi pozabudol. „Šimečka vie, že zatiaľ v ničom nenaplnil očakávania tých čo ho vybrali a dosadili. V parlamentných voľbách prehral a rovnako tvrdil, že vyhrá. V prezidentských voľbách prehrali a rovnako hovorili, že vyhrajú.

Tak mu teda zostali už len posledné eurovoľby so zdanlivo najnižším významom, pri ktorých vie, že národný volič zostáva doma, nechodí k voľbám, a kde účasť býva nereprezentatívne nízka,“ skonštatoval so stoickým pokojom Taraba.

Je potrebné ešte raz prísť v tomto roku k voľbám, pretože pionieri z PS v rámci frustrácie z doterajších volebných porážok, k voľbám pôjdu určite.

Tomáš Taraba, minister životného prostredia a šéf Život Národná strana

„Napriek tomu budeme národnému voličovi vysvetľovať, že ak nechce, aby strana, ktorá je vo všetkom Proti Slovensku (PS) mala vysoké zastúpenie v európskom parlamente, kde rada organizuje zasadania parlamentu karhajúcim na základe ich vymyslených klamstiev Slovensko, a na ktorých sa z vyše 700 poslancov zúčastňuje v priemer 14 poslancov, treba prísť voliť,“ prízvukuje minister a šéf strany Život Národná strana.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľudia vás nechcú!
  2. Tomáš Taraba • SNS - ŽIVOT NS
  3. Soros mladší bude ešte progresívnejší

Šimečkovci podľa Tarabu hlasovali v europarlamente za migračný pakt, ktorý chce pokutovať štáty, ktoré chcú svoje hranice strážiť a nie sú na strane bezbrehej ilegálnej imigrácie. „Rovnako hlasovali za nezmyselné regulácie Green Dealu, ktorý je návodom ako zničiť v Európe priemysel a vyhnať ho buď do USA, alebo do Číny. Pre toto všetko je potrebné ešte raz prísť v tomto roku k voľbám, pretože pionieri z PS v rámci frustrácie z doterajších volebných porážok, k voľbám pôjdu určite,“ vyzýva na samý záver Tomáš Taraba.

Zdroj: FB / Tomáš Taraba

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba si schuti vystrelil zo Šimečku a jeho progresívcov: Prehrali všetky voľby, ktoré chceli vyhrať

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne