eReport.sk
Po náraze auta do stromu zahynul mladý 37-ročný vodič. Zdroj: FB / Polícia Košický kraj

Ďalší zbytočne vyhasnutý mladý život. Po náraze do stromu zhynul 37-ročný vodič

Na slovenských cestách opäť zbytočne vyhasol život mladého človeka. Je už „otrepaná“ fráza, že mladí ľudia za volantom jazdia neprimerane rýchlo, stále rastúce počty mladých vodičov, ktorí prišli o život pri dopravnej nehode by mali byť mementom.

Vodič zraneniam na mieste podľahol

K ďalšej tragickej dopravnej nehode došlo v sobotu 23. septembra popoludní na ceste pri obci Meliata v okrese Rožňava, pri ktorej prišiel o život 37-ročný vodič z okresu Rožňava. Podľa doterajších zistení vodič viedol vozidlo zn. Škoda Octavia po ceste III. triedy v smere od obce Meliata do obce Gemerská Hôrka, po náraze vozidla do stromu utrpel zranenia nezlučiteľné so životom. „Vodič pravdepodobne neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, stavu a povahe vozovky a v mierne pravotočivej zákrute s vozidlom prešiel do protismeru, potom zišiel z cesty na trávnatý porast, kde prednou časťou vozidla narazil do tam stojaceho stromu,“ napísala v statuse košická krajská polícia.

Related Posts

  1. Obvinený Dědeček opäť pred súdom nepochodil

Po náraze vozidlo otočilo a zostalo stáť na kolesách. Žiaľ, 37-ročný vodič svojím zraneniam nezlučiteľným so životom na mieste im podľahol. Polícia začala trestné stíhanie pre trestný čin usmrtenia. Či bola dôvodom tragickej nehody vysoká rýchlosť, alebo sa pod ňu podpísali iné okolnosti, je predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Zdroj: FB / Polícia Košický kraj


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Ďalší zbytočne vyhasnutý mladý život. Po náraze do stromu zhynul 37-ročný vodič

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php