eReport.sk
Čo sa to stalo s dnešnými študentami? E. Chmelár by si po 34 rokoch od zmeny želal aj kritickú bilanciu vývoja na Slovensku.
Eduard Chmelár. Foto: ereport

Chmelár: Jeho IGORODIE Don Quiote pení! Všetci sa proti nemu sprisahali a všetci sa ho boja!

Priatelia, nedajte sa pomýliť. Jeho Igorodie už hodinu pení na facebooku, že Progresívne Slovensko sa sprisahalo so smerohlasáckou mafiou proti neohrozenému bojovníkovi donovi Quijoteovi de la Trnava! Všetci svorne odmietli ísť s ním do diskusie v TV Markíza, lebo sú to vraj zbabelci a boja sa ho. Píše to politický analytik Eduard Chmelár na sociálnej sieti.

„Skutočnosť je taká, že Igor Matovič nemá v debate štyroch lídrov preferenčne najsilnejších strán čo robiť,“ dodáva Chmelár.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Štefan Harabin a Zuzana Čaputová.
  2. richarda sulíka vyšetruje polícia
  3. Progresívne Slovensko je extrémistická strana

Chmelár: Markíza

A prečo nemá Matovič čo robiť v debate lídrov najsilnejších strán? „Jednak preto, lebo OĽaNO nepatrí medzi najsilnejšie politické subjekty ani omylom a jednak preto, lebo Igor Matovič nie je volebným lídrom. Je číslom 150. To nie je číslo na hasičov (on by potreboval skôr 155), ale jeho číslo na kandidátke,“ vysvetľuje Chmelár.

Dodáva, že Matovič „patrí maximálne tak do diskusie s Jolanou Kusou, Arturom Bekmatovom a Pellegriniho bratrancom. Tam je jeho miesto“. „Prípadne v kazajke, ale to je už práca pre psychoanalytika, nie politického analytika. Ak sa tu niekto pokúsil o manipuláciu volebnej kampane, tak je to TV Markíza, že niečo také vôbec dopustila,“ analyzuje ďalej analytik.

„Igor, darmo tu vrieskaš. Mal by si si oddýchnuť niekde v ústave s meditačnou hudbou. A my všetci od teba. Koniec hlásenia a pokojný víkend všetkým,“ uzatvára ironicky Eduard Chmelár.

Zdroj: fb/chmelareduard


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Chmelár: Jeho IGORODIE Don Quiote pení! Všetci sa proti nemu sprisahali a všetci sa ho boja!

Odoberať
Upozorniť na
8 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php