eReport.sk
Premiér Robert Fico (Smer-SD) /zdroj: tasr
Premiér Robert Fico (Smer-SD) /zdroj: tasr

Informácia o zdravotnom stave predsedu vlády SR: Premiér dnes absolvoval ďalší chirurgický zákrok


Premiér Robert Fico (Smer-SD) absolvoval v piatok chirurgický zákrok. Stav je stabilizovaný, ale naďalej vážny. Je už pri vedomí. Informovali o tom vicepremiér Robert Kaliňák (Smer-SD) a riaditeľka banskobystrickej nemocnice Miriam Lapuníková.

Robert Fico naďalej zostáva na jednotke intenzívnej starostlivosti vo Fakultnej nemocnici s poliklinikou F. D. Roosevelta v Banskej Bystrici.

Ďalšie informácie týkajúce sa zdravotného stavu predsedu vlády SR Roberta Fica budú verejnosti poskytnuté v momente, ako to situácia umožní. Úrad vlády Slovenskej republiky opätovne dôrazne žiada médiá, politikov, ale aj širokú verejnosť, aby pri uvádzaní svojich stanovísk vychádzali z oficiálne komunikovaných informácií a overovali si fakty, nakoľko aj po včerajšej tlačovej konferencii členov vlády SR a bezpečnostných zložiek sa v mediálnom priestore objavili nesprávne a zavádzajúce informácie.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Mimoriadna situácia
  2. maďarský premiér Viktor Orbán
  3. Atentátnik Juraj Cintula v rukách polície
  4. Premiér Robert Fico (Smer-SD) /zdroj: tasr

Upokojenie situácie na Slovensku

Nesprávne, zavádzajúce či klamlivé stanoviská alebo špekulácie obzvlášť z relevantných médií nepomáhajú k upokojeniu situácie na Slovensku. Práve naopak. Zbytočne prispievajú k napätiu a ďalšiemu rozdeľovaniu spoločnosti. Rovnako žiadame médiá, aby obmedzili diskusie na stránkach a sociálnych sieťach a upustili od relácií s konfrontačným či konfliktným obsahom týkajúcich sa atentátu na predsedu vlády SR Roberta Fica.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Informácia o zdravotnom stave predsedu vlády SR: Premiér dnes absolvoval ďalší chirurgický zákrok

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

Aktuálne