eReport.sk
Na kombosnímke zľava Štefan Harabin a Zuzana Čaputová.
Podľa Štefana Harabina by v súdnej sieni kvôli nelegálnym migrantom mala sedieť medzi obžalovanými aj prezidentka Zuzana Čaputová, Foto: tasr

Harabin: V súdnej sieni musia sedieť v prvých radoch medzi obžalovanými Čaputová, Ódor aj Orlovský

Slovensko sa v ostatných týždňoch a mesiacoch stáva doslova rajom pre prevádzačov, a najmä pre nelegálnych migrantov, ktorí cez naše územie prúdia za lepším. Páči sa im prechádzať cez naše územie aj preto, že u nás bez problémov dostanú potvrdenie, ktoré by mnohí z nich, po preverení ich skutočného dátumu narodenia a krajiny pôvodu, vôbec dostať nemali. Túto skutočnosť kritizujú nielen viacerí naši politici, ale aj exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin.

Hranice nie je možné políciou chrániť?

Štefan Harabin sa na tému nelegálnej migrácie už vyjadril nie raz, teraz sa ale vo videu na sociálnej sieti Telegram jasne postavil na stranu tých, ktorí odmietajú vydávanie potvrdenia legalizujúceho ich pobyt u nás. Nepáči sa mu však ani to, že polícia údajne nemá ani kapacity na stráženie našich hraníc pred vnikaním nelegálnych migrantov na naše územie. „Policajný prezident Hamran vyhlásil, že polícia nemá kapacitu na stráženie hraníc pred nelegálnymi migrantmi. Aj keď skôr sa žiada povedať, že policajný prezident nemá kapacitu na výkon svojej funkcie. Pýtam sa preto, či je Žilinka ešte generálnym prokurátorom? Alebo sa tento slaboch už vzdal funkcie?“ napísal Štefan Harabin v krátkom statuse pri videu.

Nelegálnych migrantov treba vracať späť na základe readmisnej dohody a nie im nezákonne vydávať potvrdenia o zotrvaní na Slovensku, ktorými legalizujú ich nelegálny vstup na naše územie.

Štefan Harabin, exminister spravodlivosti a expredseda Najvyššieho súdu

Exminister spravodlivosti si myslí, že do zmeny vlády Čaputová a Ódor napĺňajú migračné kvódy. „Nie je tajomstvom, že migrácia do Európy je riadená a podporovaná sorosovskými organizáciami, ale aj ním riadenými politikmi vo vládnych funkciách, ktorí predstierajú zdanlivo nemožnosť ochrániť schengenské hranice. Pritom posledných 50 rokov, bez ohľadu na to, či tu Schengen bol, alebo nie, nebola ilegálna migrácia z rozvojových krajín do Európy možná. Dnes prestitúti z masmédií ľuďom podsúvajú názor, že hranice nie je možné chrániť, a že na migráciu si musíme zvyknúť,“ konštatuje ďalej Harabin, ktorý vzápätí obracia pozornosť na policajného prezidenta  Hamrana. Ten mal podľa neho dokonca vyhlásiť, že polícia vraj nemá kapacitu na stráženie hraníc.

Potvrdenia vydávajú v rozpore so zákonom

„Aj keď skôr sa žiada povedať, že policajný prezident nemá kapacitu na výkon svojej funkcie,“ dodáva sarkasticky exminister spravodlivosti, podľa ktorého je jediným riešením, ako zastaviť príliv migrantov, začať strážiť hranice. „Nelegálnych migrantov treba vracať späť na základe readmisnej dohody a nie im nezákonne vydávať potvrdenia o zotrvaní na Slovensku, ktorými legalizujú ich nelegálny vstup na naše územie,“ hovorí rázne Harabin, podľa ktorého vydávanie týchto potvrdení je čistá sorosovčina cez trojicu Čaputová, Ódor a Orlovský. „Tieto potvrdenia vláda vydáva nelegálnym migrantom zjavne v rozpore so zákonom. Úradné povolenia sa môžu vydávať len tým, ktorí majú skutočné pasy, a u ktorých sa už začalo azylové konanie. Namiesto toho ich vláda rozdáva ľuďom, ktorí nemajú doklady totožnosti a nahlasujú falošné údaje o krajine pôvodu, veku a priezvisku,“ prízvukuje exminister spravodlivosti.

Related Posts

  1. Blamáž Hamranovej polície sa zväčšuje
  2. Na kombosnímke zľava Štefan Harabin a Zuzana Čaputová.

Harabin si myslí, že ak „sorosovskú chuntu po voľbách vystrieda vláda, ktorá bude hájiť národno-štátne záujmy Slovenska, je jasné, že nebude súhlasiť s povinnými kvótami na prerozdeľovanie migrantov. „Z tohto dôvodu sa sorosove marionetky, Čaputová, Ódor i šéf migračného úradu Orlovský, predtým šéf sorosovskej nadácie Otvorená spoločnosť rozhodli, že tieto kvóty naplnia ešte predtým, než dôjde k zmene vlády. Ako to robia, vidíme všetci v priamom prenose. Nezákonne vydávajú migrantom povolenia o zaregistrovaní na Slovensku, hoci sa nevedia identifikovať. Takto vydali už 30 000 potvrdení a každý deň, kým sú pri moci, vydávajú okolo 1000 ďalších. Tento zámer potvrdzuje aj fakt, že Ministerstvo vnútra si objednalo 100-tisíc týchto tlačív, ktorými legalizujú migrantov na Slovensku,“ hovorí ďalej Harabin.

Toto je nesporne protištátna činnosť

Po tom, čo Nemci zavreli hranice, nám podľa Harabina tieto 10-tisíce migrantov môžu vrátiť späť, keďže všetci budú mať potvrdenie, že prišli zo Slovenska. „Takto sa Európskej komisii darí plniť migračnú kvótu, ktorú by inak budúca pronárodná vláda vetovala. Jednoducho nám tu pošlú tých, ktorým Ódrova vláda vystavila potvrdenie. Toto je nesporne protištátna činnosť, za ktorú by organizovaná skupina tvorená sorosovými ľuďmi, plniaca cudzie záujmy na úkor Slovenska, mala byť okamžite zatknutá orgánmi zodpovednými za bezpečnosť štátu,“ prízvukuje expredseda Najvyššieho súdu. „Sorosovci z tohto bezočivo obviňujú Smer a zákon platný od roku 2011, ktorý sa v roku 2018 len premenoval a má stále tie isté podmienky. Pritom vyhostiť migranta nemôžete len v prípade, ak je jasne identifikovateľný, je tu legálne a už prebieha u neho azylové konanie,“ vysvetľuje Štefan Harabin.

Zdroj: Telegram / Štefan Harabin, Youtube.com

Mediálni prestitúti naďalej o tejto skutočnosti neinformujú a ohlupujú verejnosť, že problém je v zákone, ktorý treba zrušiť, a nie u sorosovcov, ktorí potvrdenia vydávajú nelegálnym migrantom nezákonne. Žiaden zákon netreba zrušiť, zrušiť treba nariadenie Ódora, čo by ministra vnútra, na základe ktorého polícia tento doklad vydáva nezákonne. Prestitúti ďalej upokojujú verejnosť, že migranti tu aj tak nechcú zostať, že zatiaľ len prechádzajú. To, kde chcú zostať je pritom úplne nepodstatné, pretože s papierom o pobyte nám ich v budúcnosti všetkých vrátia sem a nebudú voči nám musieť ani uplatňovať kvóty,“ myslí si Štefan Harabin, podľa ktorého sa táto novinárska „svoľoč“ tak stáva spolupáchateľom tejto organizovanej trestnej činnosti. „V súdnej sieni musia sedieť medzi obžalovanými, Čaputovou, Ódorom a Orlovským v prvých radoch. V tejto spojitosti sa preto pýtam: Je Žilinka a ešte generálny prokurátorom? Alebo sa tento slaboch už vzdal funkcie?“ zakončil video svojsky Štefan Harabin.

Zdroj: Telegram / Štefan Harabin


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Harabin: V súdnej sieni musia sedieť v prvých radoch medzi obžalovanými Čaputová, Ódor aj Orlovský

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php