eReport.sk
Monika Beňová. Foto: fb/monikabenova

Beňová: Robert je bojovník a všetci veríme, že to všetko zvládne


Monika Beňová vyjadrila nádej, že Robert Fico celú situáciu zvládne. Poprosila, aby sa celá spoločnosť upokojila a aby sa všetci pokúsili prekonať hnev. „My nebudeme ako oni. Nebudeme sa im vyhrážať ani im nadávať do opíc, dezolátov, lúzy, čvargy či čohokoľvek,“ dodala.

Robert je bojovník

„Milí priatelia, mnohí mi posielate správy a pýtate sa na premiéra, ďakujem zo srdca za všetky vaše povzbudivé slová, želania a modlitby. Lekári a zdravotnícky personál robia všetko, aby Robertovi pomohli. Je to bojovník a všetci veríme, že to všetko zvládne,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti europoslankyňa. Pridala aj jednu spomienkovú fotografiu.

M. Beňová s R. Ficom

„Chcem vás požiadať, alebo skôr poprosiť, aby sme sa všetci upokojili a spoločne sa pokúsili prekonať hnev, ktorý v nás atentát na Roberta Fica vyvolal. Nejde to ľahko ani mne, verte mi. Vedela by som z fleku napísať niekoľko statusov na adresu všetkých tých, ktorí tu na Roberta denno denne nadávali, urážali ho a podobne. Lenže v tejto chvíli to k ničomu nevedie. Len by to ešte viac vybičovalo emócie v spoločnosti,“ konštatuje politička.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Premiér Robert Fico (Smer-SD) /zdroj: tasr
  2. Zdravotníci prevážajú na nosidlách postreleného predsedu vlády Roberta Fica do nemocnice v Banskej Bystrici
  3. Richard Glück

Beňová si nemyslí, že by sme sa teraz my mali chovať tak, ako sa druhá strana správa k nám. „My nebudeme ako oni. Nebudeme sa im vyhrážať ani im nadávať do opíc, dezolátov, lúzy, čvargy či čohokoľvek. Nebudeme rozhodne nikam zo Slovenska odchádzať. A tiež vieme, že zajtra príde nový deň a budeme tu pre vás. Nebudeme ani predkladať rezolúciu v EP proti Slovensku a obviňovať tam opozíciu a média z nenávistného masakru, ktorý tu od porážky v parlamentných a neskôr prezidentských voľbách predvádzajú každý deň,“ dodáva Beňová.  

„Nech si teraz spytujú svedomie a pozrú sa na seba do zrkadla. Oni by nás nechali zatvárať. My im poskytneme ochranu. Neodpustím im ja za seba, nikomu, čo sa dnes stalo. Ale neprajem im, aby sa im komukoľvek stalo čokoľvek zlé. Nech žijú svoje životy v bezpečí a nájdu konečne pokoj a zmier v sebe aj v svojich bublinách. Robo, v myšlienkach sme s Tebou,“ uzavrela Monika Beňová.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Beňová: Robert je bojovník a všetci veríme, že to všetko zvládne

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: