eReport.sk
richarda sulíka vyšetruje polícia
Richard Sulík a Igor Matovič ešte ako priatelia pri varení ňokov. Dnes si obaja pomaly nevedia prísť na meno. Zdroj: FB / Igor Matovic

Matovič opäť bojuje proti Sulíkovi a odkazuje mu – Ľudia nemajú radi povaľačov

Život vie písať skutočne všakovaké príbehy. Smutné i veselé. Ten, ktorý napísal v prípade Igora Matoviča a Richarda Sulíka je taký smutne veselý. A pokojne by sa mohol volať „Ako sa z veľkej lásky nepriateľstvo stalo“. To preto, lebo presne toto sa už dlhší čas deje medzi oboma politikmi, ktorí šli dlhé roky spolu v jednom šíku a teraz si nevedia prísť na meno.

SaS uprednostnila svoje ego

A Igor Matovič má s Richardom Sulíkom ešte jedno spoločné – oba ich politické subjekty by sa podľa predvolebných preferencií do parlamentu nedostali. Nuž, a tak šéf OĽaNO, ako je mu vlastné, ide po krku liberálovi, ktorého viní za všetko zlé čo sa jeho vládam (Matovičova aj Hegerova – pozn. autora) a jeho hnutiu stalo. Vidieť to aj v sarkastickom statuse, ktorý napísal Igor Matovič na margo toho, že SaS sa prepadla pod hranicu zvoliteľnosti do Národnej rady. „Dnes sa nechal predseda SaS počuť, že strany s menej ako 4% by sa mali vzdať v ich prospech … lebo vraj „zodpovednosť“. Lebo vraj nám inak vážne hrozí vláda SMERu, HLASu, SNS a REPUBLIKY,“ začína pozvoľna Matovič, ktorý vzápätí vo svojej rétorike pritvrdí na svoju obvyklú úroveň.

Related Posts

  1. Ľuboš Blaha informuje o najnovších udalostiach v pléne Národnej rady.
  2. Slovensko na pokraji bankrotu?
  3. Para vysmial Pročkove simulovanie
  4. Má sa dobre?

Hmm, to sa mi len zdá, že to bola práve SaS, ktorá ruka v ruke s PS, mafiou a fašistami v decembri povalila vládu? To sa mi len zdá, že SaS tým spôsobila predčasné voľby? To sa mi len zdá, že som ho vopred verejne upozorňoval, že presne toto môže svojou obsesiou Matovičom spôsobiť? Nie, nezdá sa mi to. Len preto, že predseda SaS uprednostnil svoje vlastné ego a strašne ho štvalo, že celý september, október a november 2022 bol bez SaS vo vláde absolútny kľud, povalil v decembri s mafiou vládu … a teraz plačká,“ celkom slušne si do liberálov kopol „obyčajný človek. Ale to nie je všetko, lebo šéf OĽaNO sa vrátil o 10 rokov dozadu a Sulíkovi „šplechol“ do tváre aj minulosť liberálov.

Zdroj: youtube.com

„Stalo sa mu presne to isté, čo v roku 2012, keď SaS povalila Radičovej vládu – aj vtedy ich hecoval, že keď vládu povalia, budú mať vo voľbách minimálne 15% … a mali 5. Teraz im hovoril to isté – keď povalíme vládu, budeme mať minimálne 15% … a strachujú sa, či prelezú cez 5. Ľudia nemajú radi povaľačov,“ odkázal na záver statusu Igor Matovič svojmu bývalému kamarátovi Richardovi Sulíkovi. Ako by povedala jedna z babičiek v kultovej českej komédii Slunce, seno a pár facek – Už se perou!

Zdroj: FB / Igor Matovič


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič opäť bojuje proti Sulíkovi a odkazuje mu – Ľudia nemajú radi povaľačov

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php