tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Fico na snímke z videa.
Robert Fico na snímke z videa. Foto: yt/smer-sd

VIDEO Fico kvôli Kičurovi opäť naložil Hamranovi a NAKA: Sú to zadubenci a klamári!

Predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico tvrdí, že zlaté tehličky, ktorých vlastníctvo Národná kriminálna agentúra (NAKA) pripisuje bývalému šéfovi Správy štátnych hmotných rezerv Kajetánovi Kičurovi, boli vo vlastníctve jeho otca Rudolfa a boli uložené nie u Kičuru doma, ale v banke. Tehličky mali byť kúpené dávnejšie a po smrti Kičurovho otca mali byť predmetom dedičského konania, pri čom Kičura nebol dedičom tohto majetku a ten by teda v momente zásahu NAKA nemal byť v jeho vlastníctve. Fico sa pri tom odvoláva priamo na Kičurové slová a NAKA obviňuje z hrubého a zámerného klamstva, ktorého súčasťou má byť aj očiernenie Ficovej osoby.

„To, že o nejakých mojich účtoch na Belize klame Matovič, to sme si už zvykli. Ale že verejne klame polícia, to je už silná káva.Súčasná vláda a NAKA sa od roku 2020 zúfalo snažia udržať symbol zlatých tehál doma v sejfe bývalého predsedu ŠHR Kajetána Kičuru. A druhá strana vždy na tieto klamstvá trpezlivo odpovedá, že K. Kičura nikdy nemal doma žiadny sejf a že nikdy nevlastnil žiadne zlato. NAKA musí byť v hlbokej kríze, keď včera opäť vyšla s opakovaním klamstva o zlatých tehlách K. Kičuru, pričom vie, že nehovorí pravdu. Cieľom tohto klamstva je udržanie symbolu a samozrejme diskreditácia mojej osoby, keďže tvrdím opak,“ začal svoje najnovšie video Fico.

Vychádza z Kičurovho stanoviska

Fico sa pri svojich slovách pri tom tentokrát odvoláva na samotného Kičuru, ktorý by mal mať zároveň dokumenty potvrdzujúce pravdivosť jeho slov a klamstvo NAKA.

Zdroj: yt/smersd

„Požiadal som o stanovisko samotného K. Kičuru. Samozrejme, že sa bojí verejných vystúpení, lebo keď niečo chce dať na správnu mieru, sudcovia ako slávny Kliment z NS SR to považujú za kolúzne správanie. Ale pravda je nasledovná: K. Kičura nikdy nekupoval ani nevlastnil žiadne investičné zlato a ani nikdy žiadne zlato neskrýval u seba doma a ani u neho nebolo nájdené,“ pokračuje Fico.

Kičurov otec vraj nakúpil investičné zlato

Pravda má byť taká, že Kičura zlaté tehličky, ktoré sa stali mediálne rozšírenou témou, nikdy nevlastnil. Príslušníci NAKA, vedenie polície a v prvom rade vládni politici však tvrdia presný opak. Dokumenty o údajnom Kičurovom vlastníctve zlatých tehličiek však nikdy neukázali a ani nedeklarovali, že ich majú k dispozícii.

„NAKA pri brutálnych útokoch proti K. Kičurovi otvorila aj bezpečnostné schránky v slovenskej banke, ku ktorým mal spoločne so svojím otcom Ing. Rudolfom Kičurom dispozičné právo. A nebol to Kajetán Kičura, vy zadubenci a klamári v NAKA, ale podnikateľ Ing. Rudolf Kičura, ktorý si legálnym prevodom z účtu, legálnymi financiami kúpil investičné zlato od banky, v bezpečnostnej schránke ktorej si ho nechal uložené. Ing. Rudolf Kičura nebol nikdy obvinený a o legálnom pôvode investičného zlata svedčí skutočnosť, že po jeho smrti bolo súčasťou dedičského konania. Kajetán Kičura nie je v tomto prípade ani dedičom. Pripomínam ešte malú drobnosť. Keď bol Kajetán Kičura vo väzbe, nedovolili mu ísť ani na pohreb vlastného otca. Rovnako mu počas pobytu vo väzbe urobili dve dôkladné domové prehliadky, kde našli z koláča dieru a z opice riť,“ popísal celý príbeh Fico.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Podpredseda parlamentu Juraj Blanár (Smer-SD)
  2. Na archívnej snímke zľava líder OĽANO Igor Matovič a šéf Richard Sulík v marci 2016.
  3. Kajetán Kičura na archívnej snímke. Foto: tasr
  4. Generálny prokurátor Maroš Žilinka.
  5. Podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha,
  6. Robert Fico za rečníckym pultom počas tlačovky pred budovou Generálnej prokuratúry SR.
  7. Robert Fico reaguje na otázky v štúdiu denníka Pravda.
  8. Peter Pellegrini za rečníckym pultom počas tlačovky Hlasu.
  9. Predaj ovocia, zeleniny a priesad na mestskej tržnici v Nitre 2. mája 2014.

Na základe vyššie uvedeného teda definitívne obvinil mužov zákona z klamstva s politickými motiváciami: „NAKA klame. Kajetán Kičura nikdy nekupoval, nevlastnil ani nezdedil žiadne zlaté tehly. To je všetko, čo sa k tejto včerajšej úbohosti Hamranovcov dá povedať.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico kvôli Kičurovi opäť naložil Hamranovi a NAKA: Sú to zadubenci a klamári!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku