eReport.sk
Anna Belousovová
Anna Belousovová Foto: tasr

Belousovová kritizuje Čaputovú: Vyjadruje sa ku všetkému k čomu by sa nemala!

Pracovná cesta generálneho prokurátora Maroša Žilinku do Rusku pri príležitosti 300 výročia prokuratúry, vyvolala naprieč politickým spektrom rôznorodú vlnu diskusie. Opoziční politici nevidia na tom nič zlé, naopak koaličníci a prezidentka Zuzana Čaputová šéfa GP poriadne skritizovali!

„Jeho návštevu Ruska považujem za nevhodnú, absolvoval stretnutie aj s osobou zo sankčného zoznamu,“ kritizovala prezidentka Čaputová generálneho prokurátora Maroša Žilinku za jeho cestu do Ruska. Toho si všimla aj predsedníčka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová, ktorá na slová prezidentky musela reagovať.

Vyjadruje sa ku všetkému k čomu by sa nemala

„Je zaujímavé, že pani Čaputová sa vyjadruje v ostatnom čase ku všetkému k čomu by sa vyjadrovať nemala – od šikany deti, cez samosprávu až po hodnotenie pracovnej cesty generálneho prokurátora, ale stále sa vytrvalo nevyjadruje k tomu, k čomu by sa vyjadrovať mala k dohode o „obrane“ medzi USA a SR!

Foto: fb/annabelousovova

Ostré vyjadrenia koalície na adresu Žilinku

„Zo stanovísk súčasných predstaviteľov štátnej moci na adresu pána Žilinku mám už dojem, akoby návštevou Ruska spáchal hrdelný zločin.Pritom ho odsudzujú vojnoví štváči, ktorí podporou dohody s USA robia zo Slovenska spolupáchateľa vojenskej agresie voči Rusku,“ dopĺňa Belousovová.

Pôjdu Naď s Korčokom bojovať ?

Ak sa im tak žiada vojny, nech si bojujú sami.Už sa teším, ako si „naša“ vrchná veliteľka vojsk navlečie na seba maskáče od Hanečku a s plnou poľnou pôjde bojovať za záujmy USA na východný front. A Naď s Korčokom sa určite pridajú,“ dodala Belousovová

Bude vás zaujímať:

  1. Zuzana Čaputová.
  2. Zuzana Čaputová počas novoročného prijatia predstaviteľov cirkví v Prezidentskom paláci v Bratislave 21. januára 2022.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Belousovová kritizuje Čaputovú: Vyjadruje sa ku všetkému k čomu by sa nemala!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti