eReport.sk
Renáta Zmajkovičová Zdroj: tasr

Smeráčka sa zastala Čaputovej. Nemusím prezidentku milovať, ale toto sa mi nepáči!

Tak toto by asi čakal iba málokto. Strana Smer a niektorí jej predstavitelia sa neraz kriticky vyjadrujú na adresu hlavy štátu. Tento raz však nastala zmena. Zuzanu Čaputovú totiž slovne podporila smeráčka a bývalá podpredsedníčka parlamentu Renáta Zmajkovičová.

Dôvodom pre rozhorčený status na sociálnej sieti sa stali Čaputovej fotografie z novoročného prijatia zástupcov samospráv. Zachytávajú prezidentku na nie príliš lichotivých záberoch. „S pani prezidentkou vo veľmi veľa veciach nesúhlasím a hlavne sa mi nepáči jej hra na Colombovu ženu, keď ju treba počuť a keď má dať jasné stanovisko k horúcim udalostiam, ktoré rezonujú medzi občanmi, je skrytá. To jej „cítim, vnímam“ je pre občanov žalostne málo. Nemusím prezidentku milovať, ale toto sa mi nepáči!“ frflala Zmajkovičová, ktorá sa hnevá na médiá, že zverejnili zábery, na ktorých nevyzerá Čaputová práve najlepšie.

Pýtam sa, načo bolo treba dať tak nelichotivé fotografie prezidentky? To, že šaty sú o niečo menšie, ako by bolo treba a nesedia na postavu, by mala navnímať vizážistka, za to ju prezidentka platí. Média, ktoré prezidentku milujú, zase nenavnímali a nenacítili, že zábery od chrbta, sú nelichotivé a zbytočná nadpráca,“ pokračovala v kritike smeráčka. „Prezidentka nemusí mať dokonalú postavu, to sa od nej neočakáva,“ dodala Zmajkovičová. Politička si myslí, že niektoré zábery by si skrátka mali médiá odpustiť. „Tak to vnímam a cítim ja,“ uzavrela.

Čítajte viac:

  1. Anna Belousovová


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Smeráčka sa zastala Čaputovej. Nemusím prezidentku milovať, ale toto sa mi nepáči!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti