eReport.sk
Generál Jozef Viktorín, foto:eReport

Generál Viktorín: Netušíte ako žijú Slováci! Odsudzujem vaše výhovorky pri zmluve s USA

Generál Jozef Viktorín kritizoval na svojom profile na sociálnej sieti ministra obrany a dohodu o vojenskej spolupráci medzi Slovenskou republikou a USA.

Zmluvu kritizuje ako nezmyslenú a nevýhodnú pre Slovensko. Predstavitelia vlády sa podľa Viktorína len vyhovárajú, čím zakrývajú zradu na Slovensku. Uviedol, že ľudia potrebujú iné, dôležitejšie veci ako zbytočné výdavky na obranu. „Vy netušíte, kde žijete, ako žijú občania a čím žijú. Odsudzujem Vaše banálne výroky, nestotožňujem sa s nimi.“

Minister Naď zavádza, Žilinka je nezávislý

Minister obrany Naď podľa Viktorína zavádza občanov a nehovorí pravdu. Tvrdí, že si vláda uvedomuje akú zradu na Slovensku pácha, preto sa hanbí za opatrenia, ktoré prijíma rovnako, ako sa hanbí aj za spomínanú dohodu s USA. „Obhajoba zmluvy z jeho strany je hrubý nezmysel a zavádzanie občanov.

Výhovorky na predchádzajúce vlády sú len zakrývaním zrady, ktorej sa momentálne dopúšťa súčasná vláda,“ píše v statuse Viktorín. Armádnemu generálovi sa nepáči ani vlna kritiky, ktorá sa valí na Generálneho prokurátora Žilinku za jeho cestu do Ruska. Práve vládni predstavitelia vyčítajú Žilinkovi, že sa svojou cestou do Moskvy stal nedôveryhodným a zrádza hodnoty ľudských práv, na ktorých stojí Slovenská republika.

Na margo Žiliknu Viktorín uvádza, že „je to človek, ktorý si plní úlohy a je nezávislý. A táto nezávislosť Vám nevonia.“

Ľudia vojenské základne nechcú

Generálovi vo výslužbe sa nepáči ani zámer vlády. Tvrdí, že ľudia potrebujú iné veci, akou je napríklad kvalitnejšia zdravotná starostlivosť a nie ďalšie výdavky na zbrojenie, či kšefty pre kamošov členov vlády.

Bude vás zaujímať:

  1. Anna Belousovová

„Ľudia čakajú nemocnice, kvalitnú zdravotnú starostlivosť a pomoc od štátu. A Vy im poviete, že s výdavkami na obranu ešte nie ste spokojní, lebo asi chcete dohodiť viac kšeftov kamošov a chceli by ste viac peňazí na modernizáciu,“ uvádza na sociálnej sieti Viktorín.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Generál Viktorín: Netušíte ako žijú Slováci! Odsudzujem vaše výhovorky pri zmluve s USA

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti