eReport.sk
Foto: archív AW

Andy Winson organizuje unikátnu akciu. Prihlásiť sa môžete aj vy!

Mentálneho kouča Andyho Winsona poznajú nielen u nás na Slovensku, ale rovnako aj v Českej republike. Je známy predovšetkým tým, že pomáha ľuďom meniť životy. Okrem iného je aj uznávaným filantropom, práve preto, že sa rozhodol opäť vymyslieť niečo nové. Je to benefícia, ktorá sa odohrá online už túto nedeľu – 18. apríla a vy môžete byť jej súčasťou.

Skús nám teraz rovno priblížiť, o čo vlastne ide, čo si si to pre ľudí nachystal a čo je vlastne cieľom tejto benefície?

Je to v podstate benefičný tréning pre lepší svet, aby si ľudia zlepšili život v tejto nie najľahšej dobe. Ale ono to nevzniklo náhodou. Je to taký dôsledok toho, čo sme robili predchádzajúce týždne. My sme vytvorili niečo také ako motivačné rána, kde ľudia mali možnosť sa každé ráno nejakým spôsobom nakopnúť a pridať sa do takzvanej dvojitej motivácie s Andym. Ja som sa rozhodol, že človek pomôže sebe a ja na základe toho, že on si vytvorí nejaký návyk, tak ja za každého, kto sa výzvy zúčastnil, darujem jedno euro občianskemu združeniu, ktoré pomáha chorým detičkám a rodinám, ktoré si nemôžu dovoliť pomerne nákladnú liečbu. A pretože ľudia veľakrát niečo začnú, ale to nedokončia, tak som sa rozhodol, že za každého, kto vydrží celých 33 dní, darujem ešte 3 eurá. Čiže spolu 4 eurá za každého, kto vo výzve zotrvá, idú tomuto občianskemu združeniu. Nakoniec z toho vzniklo niečo fenomenálne, pretože ľudia mi písali, že aj oni by chceli prispieť, že chcú pracovať na svojich návykoch, a popri tom aj niekomu pomôcť, čiže pomôžu sebe a pomôžu aj iným. No a rozhodli sme sa, že to celé vyhodnotíme. A takýmto spôsobom vznikla benefícia. Nebude ale iba oslavou, bude zároveň aj transformáciou, tréningom, vzdelávaním a takou pomocou práve pre občianske združenie, ktoré pomáha chorým detičkám.

Zdroj: Andy Winson

Čo všetko bude obsahom tejto benefície? Na čo sa ľudia môžu tešiť?

Bude tam tréning, to znamená, že sa budeme vzdelávať, ale budeme tam aj trénovať, budeme meniť určité myslenie, nastavenie myslenia. A pretože ľudia chcú mať úspech, predstavím tam takzvané tri kruhy úspechu, budeme sa rozprávať o presvedčeniach, ktoré nás limitujú a budeme ich transformovať, meniť ich na podporujúce. Budeme tam mať zaujímavých hostí, budeme súťažiť, trénovať a vzdelávať sa.

Na akých hostí sa teda môžu diváci tešiť? Ja mám informáciu, že je prihlásených viac ako 600 ľudí, ktorí budú naživo spolu s tebou na sebe nie len pracovať, ale rovnako sa aj zabávať. Ten počet ešte môže rapídne stúpnuť. Koľko ľudí očakávaš a na akých hostí sa môžu tešiť?

Na to, že sme to ešte nijakým spôsobom nepropagovali, tak ja očakávam, že tohto tréningu a tejto benefície sa zúčastní online viac ako tisíc ľudí a budú tam zaujímaví hostia. Bude tam unikátny športovec Michal Morvay, ktorý je horúcim kandidátom na Olympijské hry v Tokiu v chôdzi na 50 kilometrov, speváčka Dominika Stará, ktorá verím, že nás tam poriadne zabaví svojim talentom na spievanie a taktiež príde aj moderátorka Martina Commisso, ktorá je z rádia Jemné.

Bude tam množstvo zaujímavých osobností. Čo ty očakávaš od tejto benefície?

Ja očakávam viacero vecí. Jednak, že ľudia pomôžu sebe tým, že sa niečo nové naučia, čo budú vedieť použiť v živote a tým si zlepšia svoj vlastný život. Tým, že pomôžu sebe, a budú trénovať, budú súčasťou tohto benefičného tréningu a zároveň pomôžeme aj tým chorým detičkám, ktoré si samé pomôcť nedokážu a ich rodičom ufinancovať nie najlacnejšiu liečbu.

Tá nie najlacnejšia liečba je zo známeho laboratória Cell Core Laboratory a ide o liečbu bioaktívnu, teda biologickú liečbu pod záštitou spoločnosti Reconvel. Oni sa venujú takzvaným bioaktívnym peptidovým ultrafiltrátom. Vieme našim čitateľom eReportu len tak v skratke a tak laicky vysvetliť, o akú liečbu ide?

Toto je veľmi náročná otázka. Totižto väčšina našich chorôb je zo zoslabenej imunity, alebo z neschopnosti regenerovať bunky. A práve tieto ultrafiltráty umožňujú vstúpiť priamo do samotných buniek, či už jednotlivých orgánov alebo samotného tela, zrekonštruovať a opraviť tie chybné bunky a tým pádom, pomocou tejto liečby sa dosahujú unikátne výsledky.

Tu sa môžete prihlásiť na bezplatnú benefíciu

Zdroj: Andy Winson


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Andy Winson organizuje unikátnu akciu. Prihlásiť sa môžete aj vy!

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php