eReport.sk
Ján Baránek.
Ján Baránek. Zdroj: youtube.com

Analytik Baránek: Klamú až to oči kole! Na Slovensku máme päť úmrtí po očkovaní v Česku je to 109 obetí!

Politický analytik Ján Baránek tvrdí, že nechápe, keď sleduje aktuálne štatistiky, ktoré pochádzajú z oficiálnych zdrojov. A nielen tie o očkovaní proti covidu. Pozrel sa aj na údaje o iných problémoch, ktoré ľudí trápia. A vyšlo mu z toho jedno: A to, že nám tu niekto stále klame a my občania, tým klamstvám bezvýhradne veríme.

Baráneka zaujal príspevok spravodajskej televízie TA3 zo 6. septembra, podľa ktorého Všeobecná zdravotná poisťovňa eviduje 28 775 poistencov s diagnózou zlyhávanie srdca, čo je viac ako za celý rok 2018 a roky predtým, pričom nárast počtu pacientov so zlyhávajúcim srdcom eviduje aj ďalšia zdravotná poisťovňa Union.

Akurát, opäť matematicko-štatisticky nevysvetliteľné pre mňa je, že v ČR je to 109 úmrtí! Samozrejme, priznaných oficiálne…

Analytik Ján Baránek.

„Pri porovnaní s 1. polrokom 2018 evidujeme s ohľadom na nárast poistného kmeňa až 65-percentný nárast pacientov na zlyhanie srdca v 1. polroku 2021,“ povedala hovorkyňa Union-u Beáta Dupaľová Ksenzsighová s tým, že celkový počet pacientov so zlyhávaním srdca za 1. polrok 2021 bol 5274.

Ďalšie informácie z príspevku televízie približujú aj dáta z Dôvery. Podľa jej PR manažéra Branislava Cehlárika v 1. polroku poisťovňa eviduje 294 907 pacientov, ktorí sa liečia na vysoký krvný tlak. Zároveň registruje 20 718 pacientov s vysokým krvným tlakom a so zlyhávajúcim srdcom.

Čo sa stalo? Pýta sa analytik

A Baránek sa v tejto súvislosti pýta: „Môže mi niekto, myslím odborníka, vysvetliť, prečo máme nárast 65% obyvateľov so zlyhávajúcim srdcom??? Predpokladám, že ostatné poisťovne nebudú mať príliš rozdielne dáta. Čo sa stalo? Matematicko-štatisticky tento fakt totiž nie je vysvetliteľný…,“ zamýšľa sa známy analytik a majiteľ prieskumnej agentúry Polis.

Strašné je, koľko ľudí im to bezvýhradne verí

Vzápätí pripomína, že covid na vine nie je, lebo na covid sú úmrtia klasifikované zvlášť. „Dokonca, nie len NA covid, ale aj S covidom. No a s očkovaním to určite nesúvisí… Lebo v SR registrujeme LEN 5(!!!) úmrtí, kde je podozrenie, že ich mohla zapríčiniť vakcína. Akurát, opäť matematicko-štatisticky nevysvetliteľné pre mňa je, že v ČR je to 109 úmrtí! Samozrejme, priznaných oficiálne…,“ nechápe Baránek, pričom sa odvoláva na zdroj portálu úradu Státní ústav na kontrolu léčiv.

Mimochodom, len deň po Baránekovom statuse už nesvieti pri úmrtiach v Česku číslo 109 ale 112, teda obetí je o tri viac.

Zdroj: sukl.cz

„Ku dnešnému dňu evidujeme spolu štyri úmrtia v kauzálnej súvislosti s očkovaním, z toho pri troch prípadoch bol súvis stanovený ako možný (po vakcínach Comirnaty, Spikevax a Vaxzevria) a v jednom ako pravdepodobný (po vakcíne Vaxzevria),“ informoval práve dnes, teda v piatok vo svojom týždennom hlásení slovenský Ústav pre kontrolu liečiv, pričom číslo štyri úmrtia sa už nejaký ten týždeň v našej krajine nemení. Pravdepodobne politický analytik omylom teda pridal Slovensku jedno úmrtie po vakcinácii navyše… Alebo sa mýli náš ŠÚKL?

Zdroj: sukl.sk

Baránek svoj status uzatvoril veľavravným „péeskom“: „P. S. A klamú a klamú… Až to oči kole. Strašné je, koľko ľudí im to bezvýhradne verí. Čo sa stalo?“

Zdroj: fb/jan.baranek

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Ľudia v Ružomberku čakajú na testovanie
  2. Chaos na konzervatívnej scéne
  3. Bukovský vyhral súd s blogerom
  4. Chaos na konzervatívnej scéne
  5. Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  6. očkovanie, vakcinácia, deti, covid, školáci, NCZI


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Analytik Baránek: Klamú až to oči kole! Na Slovensku máme päť úmrtí po očkovaní v Česku je to 109 obetí!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre
File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php