eReport.sk
Lucia Ďuriš Nicholsonová.
Lucia Ďuriš Nicholsonová. Zdroj: fb/luciadnicholsonova

VIDEO Nicholsonová: Keď nemáte očkovanie alebo PCR test, nepatríte do spoločnosti!

“Jediná cesta k normálnemu životu, k pivu na terase, či ku káve v kaviarni alebo ku kaderníkovi vedie cez očkovanie. Že u nás si ešte stále môžete dať menu v reštaurácii aj bez COVID passu, to je len nezodpovednosťou a populizmom našich politikov,” odkázala Slovákom europoslankyňa a bývalá členka SaS Lucia Ďuriš Nicholsionová zo Štašburgu.

Nech si dajú zlú nescu, alebo pivo so spadnutou penou doma,

odporúča politička tým, ktorí COVID pass nemajú.

Liberálna politička sa so svojimi skúsenosťami zo zahraničia podelila so svojimi fanúšikmi prostredníctvom videa a zároveň vyzvala Slovákov, aby sa dali zaočkovať.

“Dajte si pivo so spadnutou penou doma”

V celom Francúzsku nedostanete ani len bagetu na raňajky v reštaurácii, keď nemáte COVID pass. Rovnako je to v Rakúsku. Ani káva na terase, ani pivo v bare ani do hotela vás nepustia bez COVID passu. Teraz dokonca v Rakúsku sprísňujú opatrenia, nezaočkovaní budú musieť nosiť na verejnosti FFP2 respirátory. Na Cypre vás ani neostrihajú v kaderníctve bez COVOD passu. V Grécku sa nedostanete do múzea, ani do baru, ani do reštaurácie. Nemecko, Luxembursko, Portugalsko, Írsko, Slovinsko, všetky tieto krajiny pristúpili k tomu istému,” pripomenula Nicholsonová.

A čo majú podľa slovenskej političky majú robiť tí, ktorí COVID pass nemajú? “Nech si dajú zlú nescu, alebo pivo so spadnutou penou doma,” odporúča ľuďom, ktorí sa z rôznych dôvodov zaočkovať proti covidu odmietajú a na zaplatenie PCR testu im to z ťažko zarobených peňazí jednoducho nevydá.

Neočkovaných nazvala hrozbou spoločnosti

Nicholsonová si je vedomá faktu, že očkovanie nie je povinné. Upozorňuje však, že tým, ktorí sú proti očkovaniu je to vraj len málo platné. “O chvíľu vám vo väčšine európskych krajín dajú pocítiť, že keď ste nezodpovední voči sebe aj voči ostatným, keď nemáte očkovanie, alebo PCR test, tak jednoducho nepatríte do spoločnosti, pretože tú spoločnosť môžete ohroziť.,” podčiarkla propagátorka vakcinácie.

O chvíľu by Fica s tým jeho plexisklom nemali pustiť ani na jeho vlastnú tlačovú konferenciu. Myslím, že toto by nám všetkým na Slovensku veľmi výrazne prospelo,

tvrdí europoslankyňa NIcholsonová.

Nezabudla ani na odkaz pre zarytých antivaxerov a zároveň dala jasne najavo, čo si myslí o vládnej štvorkoalícii, ktorej bola sama donedávna súčasťou ako kľúčový hráč Richarda Sulíka, šéfa liberálov: “Slovenskí antovaxeri môžu pred prezidentským palácom protestovať , koľko len chcú, trend toho, že jedine COVID pass, alebo negatívny PCR test sú vstupenkou k normálnemu životu, je absolútne nezvratný. A to aj napriek tomu, že naša vláda je plná zbabelých populistov, ktorý sa teraz ešte boja zaviesť opatrenia ako v iných európskych krajinách, aby im náhodou neklesli preferencie.”

Fica by vraj nemali pustiť ani na vlastnú tlačovku

Na slovenskú opozíciu má Nicholsonová takisto ťažké srdce, tvrdí o nej, že je “úplne nepoužiteľná”. “Pre záchranu vlastných politických zadkov dokáže obetovať životy a zdravie ľudí. O chvíľu by Fica (Roberta Fica – šéfa strany Smer-SD, pozn. red.) s tým jeho plexisklom nemali pustiť ani na jeho vlastnú tlačovú konferenciu. Myslím, že toto by nám všetkým na Slovensku veľmi výrazne prospelo. Želám pekný deň všetkým s COVID passom,” rozlúčila sa so svojimi fanúšikmi Nicholsonova.

Nicholsonová: Tak šup šup pre včeličku. Naozaj si môžete zachrániť život a nielen sebe

Zdroj: fb/luciadnicholsonova

Aj toto by vás mohlo zaujímať:

  1. Ján Baránek.
  2. Peter Sabaka
  3. Minister hospodárstva SR Richard Sulík (SaS).
  4. Logo kampane Vakcína je sloboda a symbol víťazstva v tvare písmena "V".
  5. očkovanie, vakcinácia, deti, covid, školáci

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport