eReport.sk
Analytik Ján Baránek Foto: facebook JB

Analytik Baránek vytiahol do boja: Petíciou chce „zarezať” očkovanie detí!

Politický analytik Ján Baránek pripravuje petíciu proti očkovaniu! Presnejšie, je proti vakcinácii detí a mládeže do 18 rokov experimentálnymi vakcínami proti COVID-19. S petíciou sa obrátil na prezidentku, vládu, parlament aj hygienikov a chce zastaviť očkovanie detí. Členom pretičného výboru je aj vedec SAV Jána Lakota či bývalý hovorca kotlebovcov Miroslav Belička.

Požiadaviek v petícii okrem zabráneniu očkovania mladistvých je viacej. Signatári na čele s predsedom petičného výboru Jánom Baránkom chcú zabrániť diskriminácii a segregácii žiakov v školách podľa toho, či sú alebo nie sú zaočkovaní. Dodávajú, že trvajú na zabezpečení absolútnej dobrovoľnosti rodičov pri rozhodovaní o vakcinovaní ich detí.

„Priatelia, dovoľujem si poprosiť vás o podpis a zdieľanie,” takto dal do pozornosti už rozbehnutú podpisovú akciu v sobotu Baránek na sociálnej sieti svojim fanúšikom. K dnešnému dňu má tento jeho odkaz takmer tristo zdieľaní viac desiatok komentárov.

Zdroj: fb/jan.baranek

Je daný proces pandémia?

„Podpisom tejto petície vyslovujeme rozhodný a zásadný nesúhlas s použitím experimentálnych vakcín proti COVID-19 na vakcináciu detí a mládeže vo veku do 18 rokov, pokiaľ k rozhodnutiu detí, mládeže a ich zákonných zástupcov o použití a aplikácii vakcíny nedôjde striktne pri dodržaní absolútnej dobrovoľnosti rozhodnutia, a to bez akýchkoľvek iných vplyvov,” píše sa v texte petície.

Skúsenosti z krajín, kde  boli tieto vakcíny použité vo väčšej miere ako na Slovensku ukazujú, že vakcinácia nezabraňuje šíreniu vírusu, pričom aj zavakcinovaní môžu mať ťažší priebeh ochorenia, končiaci hospitalizáciou.

Signatári do toho zahrňujú prípadné benefity pre zaočkovaných. „Vrátane akéhokoľvek podmieňovania prístupu detí a mládeže k výchove a vzdelávaniu vzhľadom na ich zaočkovanosť vakcínou proti COVID-19 a vrátane uplatňovania akýchkoľvek foriem propagandy a presviedčania o nutnosti zaočkovania vakcínou proti COVID-19, a to najmä bez vyváženého poskytovania informácií týkajúcich sa aj negatívnych a vedľajších účinkov spojených s aplikáciou vakcín,” požadujú očkovací skeptici.

Prízvukujú, že vakcíny proti covidu boli vyvinuté za obdobie v trvaní 6 až 12 mesiacov pričom štandardný vývin vakcín trvá 8 – 12 rokov a vakcíny boli schválené podmienečne. „Je otázne, či daný proces môžeme nazvať pandémiou, a to vzhľadom na zmenu definície, ktorá nezodpovedá štandardom. Ide o tzv. experimentálnu fázu podávania vakcín. To znamená, že ide o schválený  dočasný proces použitia vakcín, ktorý v histórii  ľudstva nemá paralelu,” argumentujú.

Skúsenosti zo zahraničia vravia jasne

Zároveň pripomínajú, že pri mRNA vakcínach ide o prvé využitie technológie s genetickými polynukleotidmi. „Skúsenosti z krajín, kde  boli tieto vakcíny použité vo väčšej miere ako na Slovensku ukazujú, že vakcinácia nezabraňuje šíreniu vírusu, pričom aj zavakcinovaní môžu mať ťažší priebeh ochorenia, končiaci hospitalizáciou. Dokonca, v jednej najzaočkovanejších krajín sveta, v Izraeli, premiér krajiny vyhlásil, že očkovanie problém Covidu nevyrieši a odvolal sa aj na skúsenosti z Veľkej Británie,” stojí v materiáli.

Vo výbore sú okrem Baránka aj lekár a vedecký pracovník Centra experimentálnej medicíny SAV Ján Lakota, exhovorca kotlebovcov Miroslav Belička či bývalý televízny advokát v známej šou z prostredia súdnej siene Ján Štubniak.

Tvorcovia petície podčiarkli, že pri používaní vakcín v dospelej populácii Slovenska sa za 8 mesiacov vyskytlo veľmi veľa nežiaducich účinkov, z ktorých viaceré sa skončili úmrtím vakcinovaných. „Za tieto nežiaduce účinky nikto (farmaceutickými firmami počínajúc) nenesie nijakú zodpovednosť.  Chceme toto u našich detí?! Vzhľadom na vyššie uvedené považujeme použitie mRNA vakcíny/vakcín u detí za absolútne kontraindikované,” konštatujú členovia petičného výboru.

Viac o problémami s očkovaním sa dozviete tu::

  1. Ján Baránek.
  2. Ľudia v Ružomberku čakajú na testovanie
  3. Ján Baránek.
  4. Naftali Bennett
  5. očkjovanie detí, študent, dieťa, vakcína

Vo výbore sú okrem Baránka aj lekár a vedecký pracovník Centra experimentálnej medicíny SAV Ján Lakota, exhovorca kotlebovcov Miroslav Belička či bývalý televízny advokát v známej šou z prostredia súdnej siene Ján Štubniak.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Analytik Baránek vytiahol do boja: Petíciou chce „zarezať” očkovanie detí!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti