eReport.sk
Ilustračné foto: tasr

Očkovaní začínajú mať podľa štatistík problémy s covidom! Dag Daniš: Pandémia plne zaočkovaných


Očkovaní pacienti sa v súčasnosti zdajú byť podľa oficiálnych štatistík Národného centra zdravotníckych informácií náchylnejší na nakazenie ochorením covid-19. Nachádza sa ich totižto viac aj v štatistikách nakazených, aj v štatistikách hospitalizovaných. Na možné problémy v budúcnosti v TA3 pred niekoľkými mesiacmi upozorňoval aj podpredseda Smeru-SD Erik Kaliňák, ktorý bol za tvrdenia, že očkovaní budú po niekoľkých mesiacoch značne nechránení voči covidu, široko kritizovaný. Taktiež pri tom vychádzal z výskumov. Teraz sa k téme vyjadruje známy komentátor a kritik Dag Daniš.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Na kombosnímke zľava Peter Visolajský a Eduard Heger.
  2. OĽANO poškodilo zdravotníctvo
  3. Visolajský vyzýva ministerstvo zdravotníctva
  4. Heger by zo seba nemal robiť spasiteľa
  5. Najväčšie poškodenie ľudského zdravia

Vychádza z dát

Odporcom prístupu hlavného prúdu je najčastejšie vyčítané to, že svoje závery vraj vytvárajú na základe alternatívnych zdrojov, čím majú napomáhať k šíreniu dezinformácií. V tomto prípade však o takomto prešľape nemôže byť reč. Otázne je, či štatistiky, ktoré nám médiá pred niekoľkými mesiacmi prinášali dennodenne, ešte stále sledujú tí odborníci, ktorí viac ako aktívne presviedčali ľudí k očkovaniu.

Foto: Fb/dagdanis

„Vyzerá to tak, že s kovidom sa to otáča na ´pandémiu plne zaočkovaných´. Infikovaní podľa PCR testov: 72 percent plne zaočkovaných. Infikovaní podľa Ag testov: 100 percent plne zaočkovaných. Neočkovaných je čoraz menej aj pri hospitalizáciách s kovidom (33 percent neočkovaných pacientov). Zaujímalo by ma, ako to vyhodnotia odborníci a autority (ak to vôbec sledujú),“ uviedol Daniš na sociálnej sieti.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Očkovaní začínajú mať podľa štatistík problémy s covidom! Dag Daniš: Pandémia plne zaočkovaných

Odoberať
Upozorniť na
15 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: