eReport.sk
Carrie zo Sexu v meste s novým pánom Božským, foto: Instagram/Sitederole

Zbohom, pán Božský. Sex v meste má nový sexsymbol

Spoločnosť HBO pracuje na voľnom pokračovaní Sexu v meste. Okrem Samanthy Jones v ňom bude chýbať ďalšia dôležitá postava. Podľa nových záberov z natáčania sa zdá, že Carrie vymenila pána Božského za nový mužský ideál.

Postavu charizmatického a večne elegantného muža si v seriáli zahral Chris Noth. S jednou z hlavných predstaviteliek, ktorú stvárnila Sarah Jessica Parker, sa niekoľkokrát rozchádzali a schádzali. Nakoniec to pre ňu bol osudový chlap, ktorého si vzala za manžela. Pre mnohé ženy v tej ére bol stelesnením ideálu, o ktorom tajne snívali.

Chris Noth sa objavil aj na začiatku natáčania novej série. No teraz všetkých fanúšikov prekvapili fotografie zo zákulisia. Na nich sa už Carrie ukázala v spoločnosti nového muža. Podľa dostupných informácií sa mali nakoniec hlavní hrdinovia rozviesť. No špekuluje sa aj o úmrtí pána Božského.

Novým sexidolom kultového seriálu sa tentoraz stane Jon Tenney. Ten sa preslávil účinkovaním v sérii Closer a zahral si aj v niekoľkých romantických filmoch. V súkromí bol v minulosti manželom herečky Teri Hatchet zo seriálu Zúfalé manželky.

Viac sa dozviete:

Aktuálne zatiaľ nie je známy príbeh, ktorý sa odohrá medzi Carrie a novým hrdinom. No fotografi zachytili párik pred kamerami bozkávať sa, takže istotne pôjde o novú známosť charizmatickej novinárky a spisovateľky. HBO natáča desať nových častí Sexu v meste a prvé z nich budú mať premiéru už tento rok.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Zbohom, pán Božský. Sex v meste má nový sexsymbol

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport