eReport.sk

Slávne herečky zo Sexu v meste: Takto vyzerajú dnes

Boli krásne, sexi a slávne. Vďaka seriálu Sex v meste sa z nich stali celosvetovo uznávané módne ikony. Vek je však neúprosný. Takto vyzerá štvorica herečiek dnes.

Sarah Jessica Parker(55)

Predstaviteľka legendárnej Carrie Bradshaw nestratila nič z svojho povestného šarmu. Stále patrí medzi vyhľadávané módne ikony a stále si udržuje dokonale šľachovitú postavu. Vždy je dobre oblečená, má krásne vlasy, no pribúdajúce vrásky už neschová. Trojnásobná mamička žije usporiadaným životom so svojím mužom Matthewom Broderickom. Svojho manžela miluje až tak veľmi, že mu bola dokonca ochotná odpustiť aj neveru.

Sarah Jessica Parker má viac vrások

Cynthia Nixon (54)

Predstaviteľka chladnej a vecnej Mirandy je dnes blondínou. Sexi červené vlasy vymenila za svoju prirodzenú farbu. V súkromí sa veľmi nelíči a nosí jednoduché a obyčajné oblečenie. Matka troch detí Cynthia Nixon je známou aktivistkou a nie je tajomstvom, že je lesbičkou. Jej manželkou je Christine Marinoni a obe ženy žijú v spokojnom a vyrovnanom vzťahu. Je známe, že si dokonca spoločne adoptovali jedno z troch detí.

Cynthia Nixon dáva prednosť prirodzenosti

Kim Cattrall (64)

Predstaviteľka náruživej a vtipnej Samanthy starne so cťou. S plastikami to nepreháňa a svoje vrásky priznáva. Predsa len je zo všetkých herečiek zo seriálu Sex v meste najstaršia, takže má nárok vyzerať trošku unavene. Hoci počas života mala dvoch manželov, na deti sa nikdy veľmi necítila, ba dokonca ani po nich netúžila. V seriáli vďaka svojim posteľovým dobrodružstvám patrila medzi top postavy, v súkromí tak partnerov nestriedala.

Kim Cattrall už sexicu nepripomína

Kristin Davis (55)

Predstaviteľka nežnej Charlotty vyzerá stále veľmi dobre. Starne prirodzene a nerieši žiadne estetické zákroky. Herečka Kristen Davis je v skutočnosti vyliečenou alkoholičkou, samotné liečenie absolvovala keď mala len dvadsaťdva rokov. Má dve adoptované deti a je známa tým, že rieši záchranu slonov v Afrike. O mužoch v jej živote sa vie málo. Nikdy nebola vydatá.

Kristin Davis pôsobí prirodzene


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Slávne herečky zo Sexu v meste: Takto vyzerajú dnes

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php