eReport.sk
Sarah Jessica Parker, foto: Tinseltown/shutterstock

Sarah Jessica Parker sa za svoje šediny a vrásky nehanbí

Sarah Jessica Parker (56) v New Yorku natáča pokračovanie obľúbeného seriálu Sex v meste. Aj napriek tomu, že sa bude musieť seriál zaobísť bez postavy Samanthy Jones, tak sa fanúšikovia nemôžu dočkať. Nedávno sa objavili snímky z priebehu natáčania a hlavná predstaviteľka Carrie Bradshaw zožala nielen u žien po päťdesiatke veľký obdiv.

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon a Kristin Davis natáčajú úspešné pokračovanie legandárneho seriálu 90. rokov Sex v meste. Herečka Kim Cattrall sa už v minulosti vyjadrila, že sa do seriálu ani prípadného filmového pokračovania nevráti. Hlavným dôvodom sú jej spory so Sarah Jessicou Parker. Sama Sarah sa na túto tému nedávno rozpísala na sociálnych sieťach. „Nie je to tak, že by som ju nemala rada. Nikdy som to nepovedala a nikdy nič také nepoviem. Samantha jednoducho nie je súčasťou tohto príbehu, ale vždy bude súčasťou našej partie,“ napísala.

Related Posts

Zdroj: Profimedia

Sarah Jessica Parker kašle na retuš

Herečka a hlavná predstaviteľka momentálne natáča so svojimi kolegyňami pokračovanie a na verejnosť sa dostali už aj prvé fotky. Na profi fotkách samozrejme všetky tri vyzerajú skvele. Na druhú stranu, Sarah sa nebojí ukázať realitu bez akýchkoľvek prikrášlení. Na neupravených snímkach odhaľuje, že aj Carrie Bradshaw starne a k starnutiu jednoducho vrásky a šediny patria. Na sociálnych sieťach sa jej dostáva mnoho komplimentov od žien nielen po päťdesiatke. „Je skvelé, že sa nebojíte ukázať pravdu takú, aká je. Tlieskam,“ píšu.

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport