eReport.sk
WHO je čisté zlo!
Na kombosnímke šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus a šéfka EK ursula von der Leyen. Zdroj: Les Echos

VIDEO Americký lekár v EP: Šialený diktát mimovládok musí skončiť. USA aj EÚ by mali vystúpiť z WHO!

WHO je čisté zlo! Tvrdí uznávaný americký kardiológ Peter A. McCullough. Z toho, ako z mnohých iných, sa stal taktiež z ničoho nič „hoaxer.“ Najprv, keď kritizoval nezmyselné opatrenia (a že aj u nás ich bolo za Matoviča požehnane). Neskôr pre svoju hlasnú kritiku experimentálnych „vakcín.“ Na pôde Európskeho parlamentu (EP) vystúpil nielen s požiadavkou, aby sa týmto „vakcínami“ konečne prestalo očkovať, ale rozhovoril sa aj o „superzmluve.“ Tá je vraj, podľa niektorých našich politikov a mainstreamu, neškodná. A štáty k ničomu nezaväzuje. Problémom je, že pravdou je skôr opak. Nie tak dávno sme vás informovali o petícii voči tejto zmluve v Nemecku.

WHO je čisté zlo!

WHO sa podľa amerického doktora úplne spreneverila všetkým svojim hodnotám. „Dnes nie je viac, ako súčasť komplexného a komplikovaného biofarmaceutického syndikátu, ktorý sa sformoval v priebehu času. A ktorý v súčasnosti plánuje masívne uchvátenie moci s cieľom vyľudniť veľkú časť Zeme a začať to, čo sa nazýva Veľký reset – s vládou jedného  sveta,“ uviedol na pôde Európskeho parlamentu.

Vakcíny plné večnej slobody..

Peter A. McCullough značnú časť plamenného prejavu venoval i experimentálnym „vakcínam.“ Žiada, aby vzhľadom na obrovské množstvo dôkazom ich tak USA ako i EÚ stiahli z obehu.

Ako kardiológ hovoril najmä o náraste kardiovaskulárnych ochorení a náhlych úmrtí na infakrt myokardu. A to aj u zdravých a mladých ľudí. Poukázal ale aj na abnormálny nárast tzv. „turborakovín,“ ktoré dokážu človeka usmrtiť v priebehu týždňov, či mesiacov.

„Všetko, čo sme doteraz zistili o týchto „vakcínach,“ je strašné. Je to ešte desivejšie ako sme čakali. Od začiatku išlo o to vyhubiť nimi, čo najviac populácie. Vďaka tomu, ako boli vytvorené a Spike proteínu, sa potencionálne smrteľný proteín môže nekontrolovateľne šíriť v tele každého, kto sa dal zaočkovať,“ podotkol.

Diktát WHO

Pandemická zmluva, ktorú napr. známy profesor Staněk nazýva aj „zmluvou s diablom,“ má údajne len pomáhať štátom s ďalšou pandémiou, aby koordinovali svoje postupy a mohli tak viac pomáhať svojim občanom.

V skutočnosti jednotlivé štáty stratia akúkoľvek suverenitu v tom, aby sa rozhodli, čo chcú alebo nechcú robiť. Či budú obyvateľov očkovať a čím.

„Je to len pokračovanie toho, o čo sa snažia od začiatku covidu. Spolok mimovládných organizácií, poväčšine Sorosových, sa spolu s Big Pharma dohodol, že im bude patriť moc,“ skonštatoval americký lekár v EP:

Samý „hoax“

„Pandemická zmluva je úzko spojená aj s Green Dealom. Elity nám po novom budú diktovať, čo robiť so svojim zdravím, bývaním, cestovaním. Stratu slobody pocítime vo všetkých oblastiach našich životov. To je tá ich demokracia. Ktorú ja definujem tak, že „môžete mať akýkoľvek názor, pokiaľ je to ten môj,“ zhodnotil prof. Staněk.

A oficiálne dokumenty, ktoré boli zatiaľ zverejnené, dávajú skôr ako mainstremu za pravdu obom „hoaxerom.“

Zabudnúť rozhodne netreba na to, že kedysi bol „hoaxerom“ každý, kto tvrdil, že „vakcíny“ nepomôžu pred nakazením sa covidom. A ľudia sa dávali očkovať aj len kvôli tomu, aby mohli cestovať a dostali covid pas.

Aj z tohto „hoaxu“ sa stala pravda. Po dva a pol roku očkovania priznala samotná zástupkyňa Pfizeru a to zhodou okolností tiež na pôde EP, že ich spoločnosť predsa „vakcíny“ na zabránenie prenosu vírusu nikdy ani netestovala..

Zdroj: Lifesitenews, youtube: Jonathan Ross Faber


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Americký lekár v EP: Šialený diktát mimovládok musí skončiť. USA aj EÚ by mali vystúpiť z WHO!

Odoberať
Upozorniť na
7 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre