eReport.sk
Slobodní v otroctve
Slovenský ekonóm a prognostik Peter Staněk. Zdroj: eReport/Bez cenzúry

VIDEO Profesor Staněk: Pandemická zmluva znamená absolútnu stratu slobody ľudí a suverenity štátov!

Slobodní v otroctve. Koho neoslobodila experimentálna vakcína, za ktorú nenesie zodpovednosť ani jej výrobca, toho čaká ďalšie „prekvapenie.“ V podobe Pandemickej zmluvy WHO. Tá, má podľa jej stvoriteľov, ľuďom na celom svete zabezpečovať „ochranu,“ počas pandémií, ktoré nás čakajú.. „Zlé jazyky a konšpirátori,“ však hovoria o tom, že nám skôr zabezpečí úplnú stratu slobody. Profesor Peter Staněk , známy ekonóm a prognostik, sa v rozhovore pre Inovace Republiky, vyjadril nielen k nej. O tom, prečo je pre Spojené štáty výhodná vojna a či povinné zvýšenie výdavkov na zbrojenie položí štáty Únie na kolená, sa tak dozviete v ďalšom článku.

Globálne zdravie, alebo riadená nesloboda?

„Musíme vedieť, že nová Pandemická zmluva dáva WHO právomoci obrovského typu. V podstate z WHO urobí planetárnu vládu. Zmluva Svetovej zdravotníckej organizácii umožňuje nariaďovať lockdowny, povinnú vakcináciu, či obmedzenie pohybu obyvateľov. Všetko, čo súvisí so zdravím už bude režírovať WHO,“ uviedol profesor. Rokuje sa o nej práve v týchto dňoch na summite 76. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia,

„Položme si dôležitú otázku- ako sú volení predstavitelia a úradníci WHO? Kto túto organizáciu financuje? Nie sú to náhodou ľudia ako Gates a Soros? Keďže tomu tak je, vystáva nám ďalšia otázka- aké právo dáva týmto ľuďom obmedzovať obyvateľov v krajinách po celom svete?,“ pýta sa Staněk.

Slobodní v otroctve

Profesor ďalej upozornil na to, že v tejto Pandemickej zmluve, nejde len „o naše blaho a zdravie.“

„Je úzko spojená aj s Green Dealom. Elity nám po novom budú diktovať, čo robiť so svojim zdravím, bývaním, cestovaním. Stratu slobody pocítime vo všetkých oblastiach našich životov. To je tá ich demokracia. Ktorú ja definujem tak, že „môžete mať akýkoľvek názor, pokiaľ je to ten môj.

Do toho prichádza Svetové ekonomické fórum. Ktoré robí všetky kroky k tomu, aby sme žili v digitálnom a nie v reálnom svete. Zmizne právo na hotovosť, nastúpi digitálna mena. A všetko bude pod kontrolou. Budú kontrolovať, čo jete, čo kupujete, ako bývate. A pomocou strachu ovládať ľudí,“ uzavrel prognostik.

Zdroj: Inovace Republiky


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Profesor Staněk: Pandemická zmluva znamená absolútnu stratu slobody ľudí a suverenity štátov!

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php