eReport.sk
Bude z neho právny precedens?
Igor Matovič a Marek Krajči sú podľa mnohých Slovákov zodpovední za zlé manažovanie pandémie COVID-19 a zbytočnej smrti tisícok ľudí. Zdroj:

VIDEO Doktor Lakota: Všetci, ktorí sa podieľali na celoplošnom testovaní musia byť braní na zodpovednosť!

Obete Krajčího štúdie. A nielen jeho. Kto nestratil pamäť, ten vie, že keď sa pred „Matovičovým SNP“ v alternatíve hovorilo o tom, že ide o obrovský biznis a štúdiu Matovičovho ministra zdravotníctva Mareka Krajčího, išlo o „hoaxy a dezinformácie.“ A všetci, ktorí poukazovali na danú štúdiu, ale i na ohromné zdravotné riziko spojené s celoplošným testovaním, boli „zločincami a dezolátmi.“ Skúsený odborník , doktor Ján Lakota, ktorý je špičkou vo svojom obore, sa v rozhovore s majiteľom agentúry Polis a občianskym aktivistom Jánom Baránekom vyjadril, že skutoční zločinci sú tí, ktorí ho zorganizovali. Dôkazov je neúrekom- snáď raz „postačia.“

Obete Krajčího štúdie

„Na malej ploche, v čase respiračnej epidémie, postavili do radu množstvo ľudí. Dokopy sa masívneho testovania zúčastnilo 3,6 milióna ľudí. Aj idiotovi muselo byť jasné, aké budú následky,“ uviedol doktor Lakota. Ktorý, ako povedal Ján Baránek, bude expertom v oblasti zdravotníctva v jeho politickom subjekte Zdravý rozum – kresťanské a konzervatívne hnutie.

„Ľudia dostali modrý zdrap papiera, ktorý hovoril, že 14 dní môže behať ako zdravý, neinfekčný človek. Celé to mohol naplánovať buď primitív, alebo niekto, kto vedel, čo robí. Už len toto bolo zločinom.

Porušením všetkých ľudských práv i Norimberského kódexu ďalej bolo, že Pavelka, Jarčuška a Krajčí vo svojej štúdii z tohto testovania napísali, že všetky testované osoby podpísali informovaný súhlas.(čo nebola pravda) Ich publikácia dosiahla veľký ohlas, bola v časopise Science. Títo ľudia sú ale zločinci,“ dodal.

Zodpovednosť

Podľa doktora Lakotu ale neleží len na týchto troch pánoch. Šialenstvo, zvané aj „najväčšie armádne povstanie,“ mohla slovom zastaviť Zuzana Čaputová, ako vrchná veliteľka OS SR. Taktiež vtedajší predseda vlády( Igor Matovič) a minister obrany (Jaroslav Naď).

Údaje hovoria jasne. Krivka nakazených a žiaľ aj mŕtvych, po tomto experimente raketovo vyletela nahor.

Ján Baránek i doktor Lakota svorne tvrdia, že na to, čo sa dialo za vlády Matoviča v čase pandémie, nemôžme zabudnúť. Raz sa musia prešetriť tak celoplošné testovania, ako všetky nezmyselné nariadenia, o vakcinácii experimentálnou vakcínou, nehovoriac. A nielen prešetrené.

Tí, ktorí sú za to zodpovední, sa raz musia za svoje činy zodpovedať.

Zdroj: youtube Ján Baránek


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Doktor Lakota: Všetci, ktorí sa podieľali na celoplošnom testovaní musia byť braní na zodpovednosť!

Odoberať
Upozorniť na
16 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre