eReport.sk
Takže nie je to hon na opozíciu?
Veronika Remišová, foto: tasr

VIDEO Trápna chvíľka. Remišová zase nevedela povedať, akú máme DPH! Dôvod vás pobaví

Hovorí sa, že dvakrát do tej istej rieky nevstúpiš. Zdá sa však, že vicepremiérka Veronika Remišová sa nepoučila a zabudla sa doučiť, aká je výška DPH na Slovensku. Už raz na túto otázku totiž odpovedať nevedela.

V septembri jej túto otázku položili diváci diskusie Na telo. „21 percent,“ smiala sa vtedy Remišová. Avšak nebolo čomu, pretože základná sadzba DPH na Slovensku je vo výške 20 %. A teraz, niekoľko týždňov neskôr, ju opäť moderátor „nachytal na hruškách“. „Doučila sa už pani Remišová výšky základných sadzieb ako napríklad DPH?“ pýtal sa divák. Remišová tento raz skúsila pre politika typickú stratégiu a začala „obkecávať“.

Remišová zažila v relácii krušné chvíle. – Foto: TV Markíza

Podarilo sa nám do daňovej reformy presadiť niektoré dôležité veci, ktoré považujeme za správne. To znamená, poriadok v daniach, zrušenie výnimiek, zníženie sadzby pre právnické osoby. To sa nám podarilo presadiť a to budeme presadzovať aj smerom k realizácii daňovej reformy, ktorú navrhlo ministerstvo financií,“ zamotávala sa vicepremiérka. „A teraz tú odpoveď,“ nedal sa odbiť moderátor.

Čítajte viac:

  1. Na kombosnímke Richard Raši a Veronika Remišová
  2. Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)

„Ja musím držať v hlave dosť čísiel z eurofondov. Tak hádam mi to diváci odpustia,“ vykrúcala sa Remišová. „Takže aká je tá dépeháčka?“ spýtal sa opäť moderátor. „Na budúce, keď budete robiť vedomostný kvíz, môžete ma zavolať, ale teraz…“ habkala šéfka Za ľudí. „Neviete?“ vyzvedal Michal Kovačič. „Nebudem odpovedať ani teraz, ani na budúce,“ uzavrela nervózne Remišová.

– Foto: fb/NatelosMichalomKovacicomTVMarkiza


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Trápna chvíľka. Remišová zase nevedela povedať, akú máme DPH! Dôvod vás pobaví

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie