eReport.sk
Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Ministerka Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Remišová pozýva občanov k obrazovkám: Slovensko spravilo odvážny krok, budem v TV diskusii!

V nedeľu sa v politických debatách slovenských televízií predstavia viacerí naši politici. Po sobotňajšej debate v štúdiu Slovenského rozhlasu, kde si to medzi sebou „rozdali“ minister práce Milan Krajniak (Sme rodina) a jeho predchodca Ján Richter (Smer-SD), čakajú na Slovákov ďalšie verbálne „prekáračky“ medzi politkmi. Chýbať nebude ani Veronika Remišová, šéfka strany Za ľudí, ktorá svoju nedeľňajšiu prítomnosť pred televíznymi kamerami avizovala na sociálnej sieti.

Dynamickosti nedeľných diskusií určite prospejú horúce témy, ktoré sú aktuálne, ako sa hovorí, na stole. Predovšetkým ide o raketový systém S-300, ktorý vláda Eduarda Hegera (OĽANO) „na tajnáša“ už „došikovala“ na Ukrajinu ako dar našim východným susedom. Práve na to upozornila vo svojej pozvánke k televíznym obrazovkám vicepremiérka Remišová.

„V nedeľu budem v TV diskusii O 5 minút 12 – hlavnou témou bude Ukrajina. Slovensko spravilo odvážny krok a jasne ukázalo, kam patrí. Prisluhovači Ruska a rozoštvávači nekonajú v záujme bezpečnosti našej krajiny,“ napísala šéfka najmenšej koaličnej, ale aj parlamentnej strany.

Pravdepodobne sa na prítomnosť Remišovej v televíznom štúdiu mnohí aj tešia, napriek extrémne nízkym preferenciám strany Za ľudí, má totiž dozaista aj svojich skalných fanúšikov. Nie je však vylúčené, že je aj veľa takých, ktorí si jej vystúpenie pozrú iba preto, aby sa dočkali nejakej „múdrosti“, ktorú v živom vysielaní „pustí“ do éteru.

Pripomíname, že Remišová počas diskusií často takpovediac stráca pevnú pôdu pod nohami, pričom samotná ministerka investícií vlastnú neistotu neraz v priamom prenose aj „patrične“ dala najavo a stala sa následne pre mnohých aj terčom posmeškov.

V diskusiách sa objaví Mikulec, Naď aj Robert Fico

A koho okrem šéfky Za ľudí v nedeľných televíznych ringoch uvidíme? Zaujímavou dvojicou bude isto slovná výmena medzi šéfom parlamentu Borisom Kollárom a šéfom strany Smer-SD Robertom Ficom na súkromnej TV Markíza.

Verenoprávny telerozhlas ponúkne v štúdiu ministra obrany Jsaroslava Naďa (OĽANO) či šéfa Zahraničného výboru NR SR Mariána Kéryho (Smer-SD). V našej spravodajskej televízii sa zase predstaví minister vnútra Roman Mikulec (OĽANO), šéf parlamentného klubu OĽANO Michal Šipoš či Erik Tomáš, poslanec z opozičnej strany Hlas-SD.

Pripájame kompletný prehľad, aby ste boli obraze skôr, ako sa prípadne rozhodnete sadnúť si pred televíznu obrazovku a naladíte si niektorý z kanálov.

11.00 TA3 – V politike

 • Roman Mikulec, minister vnútra SR, OĽANO
 • Anna Zemanová, predsedníčka poslaneckého klubu SaS
 • Michal Šipoš, poslanec NR SR, predseda poslaneckého klubu OĽANO
 • Erik Tomáš, poslanec NR SR, podpredseda strany Hlas-SD
 • Richard Takáč, poslanec NR SR, podpredseda strany Smer-SD

11.55 – RTVS O – 5 minút 12

 • Jaroslav Naď, minister obrany SR, OĽANO
 • Veronika Remišová, vicepremiérka, ministerka investícií, predsedníčka strany Za ľudí
 • Marián Kéry, predseda Zahraničného výboru NR SR, Smer-SD

 13.00 – TV Markíza – Na telo:

 • Boris Kollár, predseda Národnej rady SR, predseda hnutia Sme rodina
 • Robert Fico, poslanec NR SR, predseda strany Smer-SD

Mohlo by vás zaujímať:

 1. Minister práce, sociálnych vecí a rodiny SR Milan Krajniak (Sme rodina).
 2. Eduard Heger (OĽANO) počas tlačovky na bratislavskom letisku bezprostredne po návrate z Kyjeva.
 3. Hlas-SD žiada predčasné voľby
 4. Takže nie je to hon na opozíciu?


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Remišová pozýva občanov k obrazovkám: Slovensko spravilo odvážny krok, budem v TV diskusii!

Odoberať
Upozorniť na
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre