tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zľava Jana Bittó Cigániková a Romana Tabák akože v boxerskom ringu.
Zľava Jana Bittó Cigániková a Romana Tabák akože v boxerskom ringu. Zdroj: fb/zomriofficial

VIDEO Tabák Cigánikovej: Otestuj sa na drogy! Na dámach z NR SR sa baví internet aj analytik

O spore dvoch poslankýň NR SR, ktorý prerástol až fyzického násilia vás eReport informoval v sobotu (24.9.). To bola však iba jedna verzia tohto bizarného príbehu dvoch dospelých a svojprávnych žien. Konkrétne sme priniesli verziu Jany Bittó Cigánikovej (SaS), na ktorú mala zaútočiť Romana Tabák (Sme rodina, exOĽANO). Teraz prinášame to, ako bizarnú melu popisuje bývalá tenistka, ktorú si do parlamentu „priniesol“ Igor Matovič. Faktom je, že sa na „našich dievčatách“ zabáva internet aj bezpečnostný analytik. Napokon, posúďte sami.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jana Bittó Cigániková (SaS).
  2. Poslanec NR SR Martin Čepček (nezaradený).
  3. Eduard Chmelár
  4. Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková.
  5. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina).
  6. Bývalý slovenský tenista Martin Kližan.
  7. Jana Bittó Cigániková zo strany Sloboda a Solidarita.
  8. Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková.
  9. Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková.

Jana Bittó Cigániková, ktorú už na sieťach stihli prekrstiť na Jana BITTÁ Cigániková podala na svoju parlamentnú kolegyňu trestné oznámenie za napadnutie, absolvovala po „világoši“ od Tabák lekárske ošetrenie a tvrdí, že utrpela aj zranenia. Nová poslankyňa Borisa Kollára ju vraj napadla v bratislavskom podniku, po tom, ako jej dala z hlavy dole šiltovky, vraj nech každý vidí, kým vlastne Tabák je. Samozrejme, Cigániková to nemyslela v pozitívnom kontexte.

Uštedrila jej úder, po ktorom vraj sa ukľudnila,

Tabák médiám sľúbila, že svoje stanovisko zavesí na sociálnu sieť v nedeľu o 14,00 h, no nestalo a o tom, čo sa podľa nej stalo, sa zverila iba denníku Nový Čas. A napokon stanovisko, ktoré poskytla bulváru, sa stalo aj jej oficiálnym, keďže ho zverejnila na sociálnej sieti.

Tabák tvrdí, že vraj za ňou bezdôvodne prišla Bittó Cigániková v „nepríčetnom stave“, začala vulgárne nadávať na ňu aj jej rodinu a následne došlo ku konfliktu. „Zahnala sa na mňa po tvári a ako sa zahnala druhýkrát, strhla mi z hlavy šiltovku a hodila ju do miestnosti. Ja som sa bránila. Mrzí ma, že som sa nechala vyprovokovať a uštedrila jej úder, po ktorom sa ukľudnila,“ vysvetľuje Romana a dodáva, že Jane napadnutie odpúšťa a na rozdiel od nej trestné oznámenie nezvažuje, hoci by naň mala právo. 

„Nemám sa čoho obávať!“

„Pevne dúfam že vyhľadá terapeuta a absolvuje test na drogy,“ odkázala ešte svojej parlamentnej kolegyni. 

Tabák, ako píše Nový Čas, je presvedčená, že na čele parlamentného výboru by nemala byť osoba, ktorá vystrája v podnapitom stave, uráža rodinu kolegyne a napadne ju fyzicky. „Verím, že si to uvedomí a svoju predsednícku stoličku opustí skôr, ako ju parlament odvolá. Nebolo to totiž prvýkrát, keď v podnapitom stave napádala ľudí,“ pripomenula dávnejší medializovaný incident z Košíc, v ktorom sa tiež ocitla ako aktérka Bittó Cigániková. Tabák si za vlastnou verziou stojí. Odvoláva sa na prítomnosť ochrankára a svedkov: „Nemám sa čoho obávať!“

GALÉRIA – Foto: fb/romanatabak

Portálu eReport sa podarilo získať k incidentu aj stanovisko bezpečnostného analytika Juraja Zábojníka, ktorý to komentoval spôsobom, aký si tento incident zaslúži. Teda odľahčene. Aj keď na druhej strane platí, že keď si ženy skáču do vlasov je to hanba, keď to robia poslankyne NR SR, ktoré reprezentujú štát, ide o katastrofu a mimoriadne mizernú reklamu pre SR.

„Vidno, že sa politika z Hradného vrchu šíri do ulíc“

„No dávať dole čiapku tenistke, ktorá vie čo je obrana aj útok bolo v tomto prípade veľmi nerozvážne. Ešte že si vážne neublížili, bola by to obrovská strata pre Slovensko. Potenciálna starostka ukázala, ako bude robiť poriadky, keď bude zvolená,“ narážal Zábojník na fakt, že Tabák sa uchádza v komunálnych voľbách o post starostky bratislavského Starého Mesta.

Bezpečnostný analytik si myslí, že aj bratislavský podnik, v ktorom sa incident odohral by si mohol polepšiť. „Neprekvapilo by ma, keby toto miesto v čase gastrokrizy ktorú prežívame nejako výstižné pomenovali, urobili dobrý marketing a som presvedčený, že ich voliči by sa prišli určite pozrieť, kde sa odohral Oktagon. Vidno, že sa politika z Hradného vrchu šíri do ulíc,“ poznamenal.

Keby bolo video…

A na záver ešte dodal: „Ak sa z tohto politického rokovania nájde aj video, mohlo by to poslúžiť ako metodická inštruktáž pre voličov pred voľbami. Dúfam, že si na prípadné video aktérky zabezpečili autorské práva v najbližšej kampani. Influencerky, Farma a politické diskusie, traste sa! A na záver už len jedna poznámka… Ešte že nedostal aj ten chlap.“

Aj internet tým žije, ľudia sa bavia

A na záver vide a fotografie, ktoré si po incidente žijú svojim životom na internete, zasmejte sa, ak chcete, tak si aj poplačte. Lebo aj toto je realita súčasnej politickej reprezentácie na Slovensku. Bohužiaľ.

Zdroj: fb/zomriofficial

Zdroj: fb/zomriofficial

FOTO Zopár obrazových „komentárov“, ktoré sa objavili po bitke Tabák a Cigánikovej

Zdroj: fb/zomriofficial


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Tabák Cigánikovej: Otestuj sa na drogy! Na dámach z NR SR sa baví internet aj analytik

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku