tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková.
Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková. Zdroj: tasr

Cigániková šokuje, obracia sa na políciu: Cítila som takú hanbu, ako ešte nikdy! Napadla ma Tabák

Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková zverejnila obsiahle vyhlásenie, v ktorom verejne oznamuje, že podáva trestné oznámenie na Romanu Tabák, ktorá sa do NR SR dostala na kandidátke Igora Matoviča. (OĽANO). Liberálka tvrdí, že ju kolegyňa z parlamentu surovo napadla v jednom z bratislavských popdnikov. „Celý čas som sedela a nijako som útok neopätovala, len som opakovala dokola, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ma pustí,“ tvrdí Cigániková.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Jana Bittó Cigániková (SaS).
  2. Poslankyňa SaS Jana Bittó Cigániková.
  3. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina).
  4. Jana Bittó Cigániková zo strany Sloboda a Solidarita.
  5. Zľava poslankyne Romana Tabák a Jana Bitti Cigániková.
  6. Zľava Jana Bittó Cigániková a Romana Tabák akože v boxerskom ringu.

Saskárka podrobne opísala nielen celú situáciu, ku ktorej podľa nej malo dôjsť, ale pridala aj chronológiu vzťahu medzi ňou a bývalou tenistkou. Ale prejdime rovno k tomu, čo je dôvodom toho, že Cigániková ohlásila podanie trestného oznámenia. Teda k útoku.

Ľudia na ňu kričali, aby prestala, ťahali ju odo mňa, ale ona niekoľko minút neustále útočila a ešte sa aj postavila, aby mala lepšiu ´páku´ pri ťahaní mojich vlasov. Neuveriteľné niečo.

Jana Bittó Cigániková.

„Bola som s kamarátkami a manželom v jednom bratislavskom podniku na koncerte. Bola perfektná nálada, obsluha, prostredie aj spoločnosť až do momentu, keď po jeho skončení v nočných hodinách prišla do podniku Romana Tabák,“ spomína na incident a vzápätí podrobne takto popisuje sled ďalších udalostí, ktoré zjavne nabrali rýchly spád.

„Pani poslankyňa bola ale v animálnom amoku“

„Počas niekoľkých nechutných verbálnych útokoch sa mi ako tak darilo zachovať si chladnú hlavu a nedať sa vyprovokovať, ale ona pokračovala. Keďže sa skrývala v šiltovke, dala som jej ju dole, nech všetci vidia, aká ´inteligencia´ reprezentuje svojich voličov v parlamente. Myslela som, že keď si uvedomí, že sa na ňu ľudia dívajú čo stvára, že sa ukľudní. Opak bol však pravdou. Pani poslankyňa Tabák zareagovala maximálnym využitím svojej mentálnej kapacity a teda ako zvieratko. Začala ma ťahať za vlasy a fyzicky napádať. Ľudia, ja som cítila takú sprostredkovanú hanbu, ako ešte nikdy. Celý čas som sedela a nijako som útok neopätovala, len som opakovala dokola, či je normálna, nech sa ukľudní a nech ma pustí. Veď sme na verejnosti a reprezentujeme parlament. Pani poslankyňa bola ale v takom animálnom amoku, že nevedela prestať, nevedela sa absolútne ovládať. Ľudia na ňu kričali, aby prestala, ťahali ju odo mňa, ale ona niekoľko minút neustále útočila a ešte sa aj postavila, aby mala lepšiu ´páku´ pri ťahaní mojich vlasov. Neuveriteľné niečo. Zostala som sedieť, aby ma tá fyzicky nadrozmerná žena nestiahla na zem a snažili sme sa ju všetci ukľudniť. V hlave mi bežalo iba, že ako toto vyzerá pred ľuďmi. Pýtala som sa jej, či sa jej zdá normálne, že takto majú poslankyne prezentovať Slovensko, parlament, navyše v jej prípade aj ženy a športovcov,“ približuje šokujúci scenár šéf parlamentného zdravotníckeho výboru.

Poslala odkaz aj Matovičovi

Poslankyňa strany Richarda Sulíka pridala aj PS: „Prikladám fotku, o ktorú ma Romana kedysi veľmi prosila a fotila ju jej asistentka. Vtedy ma podľa jej slov priam zbožňovala, chcela byť ako ja, súhlasila s mojimi dlhodobo jasne vyprofilovanymi názormi a tešila sa z mojej prítomnosti v parlamente. Odvtedy sa nezmenilo nič, len to, že som si dovolila raz skritizovať jej politickú prácu. Možno by mohol Igor Matovič prestať hľadať ľudí na kandidátku na schodoch, a podľa toho, či idú práve okolo. Všetkým by sa nám ľahšie žilo.“

Cigániková toho napísala oveľa viac. Celý jej status sme si pre istotu „strihli“ a pripájame ho v galérii.

FOTO Status Cigánikovej je síce dlhý, ale obsažný

GALÉRIA – Foto: fb/j.ciganikova


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Cigániková šokuje, obracia sa na políciu: Cítila som takú hanbu, ako ešte nikdy! Napadla ma Tabák

Odoberať
Upozorniť na
25 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku