eReport.sk
Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí) na snímke z videa. Zdroj: prítomné médiá

VIDEO Remišová išla ako Matovič pri “one time, next time”: Amatérska reakcia na odsúdenie Kováčika!

Bola poriadne domotaná až sa strápnila! Vicepremiérka a šéfka strany Za ľudí Veronika Remišová, ktorej poslanecký klub sa už pred niekoľkými dňami rozpadol ako domček z karát, reagovala na zatiaľ neprávoplatný rozsudok, ktorý samosudkyňa Špecializovaného trestného súdu v Pezinku Pamela Záleská, vyniesla nad bývalým špeciálnym prokurátorom Dušanom Kováčikom. Čo vám povieme, bola to hotová komédia a trapas v jednom pred kamerami. Dokonca podľa všetkého “neohrabaný” rozhovor s Remišovou niektorí vysielali aj naživo. Video uniklo od novinárov, ktorí boli na mieste a získal ho aj eRepot.

Remišová sa pred novinármi od začiatku zdala byť zjavne vystresovaná až nervózna. A podľa toho vyzerala aj jej reakcia.

Nie sú to prisilné slová?

opýtal sa Remišovej jeden z novinárov.

“Robert Fico, zdá sa, že…. pardon. Aj z posledných udalostí je zrejmé, že Robert Fico Dušana Kováčika mimoriadne podporoval a je možno zrejmé, že aj posledné veľmi arogantné a vulgárne zatýkanie, respektíve obvinenia, sú priamo odozvou na to, že Dušan Kováčik bol právoplatne odsúdený,” uviedla pred novinármi Remišová.

Vzápätí jej zástupcovia médií pripomenuli, že Kováčik určite právoplatne ešte odsúdený ešte nebol. “Nie sú to prisilné slová?” – opýtal sa Remišovej jeden z novinárov. “Pardon, právoplatne odsúdený ešte nebol….To vy vymažete, hej…? Dobre…” – reagovala vzápätí so širokým úsmevom pani vicepremiérka.

One time, next time nie, ale…

snažila sa Remišová situáciu zľahčiť.

A rovnako s veľkým úsmevom “spracovala” aj informáciu, že niektorí žurnalisti jej rozhovor vysielajú aj naživo. “One time next time?” – podpichol ju redaktor s mikrofónom v ruke. “One time, next time nie, ale…” – snažila sa Remišová situáciu zľahčiť predtým, než dala ďalší pokus o reakciu k neprávoplatnému rozsudku, ktorý samosudkyňa Záleská v pondelok vyniesla nad Kováčikom.

VIDEO “Domotaná” Remišová sa snaží reagovať na odsúdenie Dušana Kováčika

Bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik je podľa skoršej správy TASR vinný v prípade zasahovania do rozhodovania o väzobnom stíhaní niekdajšieho bosa takáčovcov Ľubomíra Kudličku, za čo mal zobrať úplatok.

Bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika odsúdil ŠTS v Pezinku na úhrnný 14-ročný nepodmienečný trest.

Súd ho uznal vinného aj z vynášania informácií o prebiehajúcich trestných konaniach zo špeciálnej prokuratúry, čím mal pomáhať zločineckej skupine takáčovcov. Súd ho uznal za vinného vo všetkých štyroch bodoch obžaloby. V pondelok o tom rozhodol Špecializovaný trestný súd (ŠTS) v Pezinku.

Bývalého špeciálneho prokurátora Dušana Kováčika odsúdil ŠTS v Pezinku na úhrnný 14-ročný nepodmienečný trest s minimálnym stupňom stráženia. Vymeral mu aj trest prepadnutia majetku. Rozsudok nie je právoplatný.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Veronika Remišová (Za ľudí).
  2. Obžalovaný bývalý špeciálny prokurátor Dušan Kováčik pred vyhlásením rozsudku na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku 20. septembra 2021.
  3. Ladislav Kamenický, Robert Fico a Ľuboš Blaha.
  4. Robert Fico (Smer-SD).
  5. Predseda Národnej rady (NR) SR Boris Kollár (Sme rodina)
  6. Veronika Remišová (Za ľudí)
  7. Veronika Remišová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport