eReport.sk
Zľava Robert Kaliňák, Robert Fico, Marek Para a Tibor Gašpar na spoločnej tlačovke.
Zľava Robert Kaliňák, Robert Fico, Marek Para a Tibor Gašpar na spoločnej tlačovke. Zdroj: yt/smer-sd

VIDEO Fico ide do ofenzívy: Lipšic a Mikulec sa boja ako čert kríža rozpadu vlády!

Strana Smer-SD podá trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania sabotáže, ktorej sa mali dopustiť predovšetkým viacerí predstavitelia Národnej kriminálnej agentúry (NAKA). Súvisí s prepismi a výsluchmi, ktoré majú dokazovať, že činnosť vyšetrovateľov mierila k eliminácii strany Smer-SD. Na piatkovej tlačovej konferencii to uviedol predseda strany Smer-SD Robert Fico.

„Politická strana tvorí súčasť ústavného systému SR a ak  niekto zneužije verejnú funkciu, aby poškodil ústavné zriadenie, dopúšťa sa trestného činu sabotáže,“ argumentoval podľa TASR Fico.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Predseda Národnej rady SR Boris Kollár (Sme rodina)
  2. Poslanec NR SR za stranu Za ľudí Juraj Šeliga.
  3. Na ilustračnej kombosnímke zľava Robert Kaliňák v putách, Igor Matovič a príslušník NAKA.
  4. Takáč hovorí o nekompetentnosti vlády!
  5. Bývalý minister vnútra Robert Kaliňák
  6. Robert Fico na snímke z videa.
  7. Bezpečnostný analytik Radovan Bránik.

Spolu s ďalšími rečníkmi upozorňoval na porušovanie zákona pri vyšetrovaní mediálne známych káuz súvisiacich s predstaviteľmi opozície. Znovu kritizoval činnosť NAKA i Úradu špeciálnej prokuratúry s presvedčením, že ich postup je politicky motivovaný. Menoval aj špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica a rovnako aj ministra vnútra Romana Mikulca (OĽANO).

Fico: Lipšic to má hlboko v paži!

„Účel ich konania je jasný. Lipšic sa bojí ako čert kríža rozpadu vlády. On to veľmi dobre vie. Mikulec sa bojí ako čert kríža rozpadu vlády. Oni si myslia, že rýchlo to dokončia aj za cenu hrubého porušovania zákonov, hodia to potom na súd v podobe obžaloby, zbavia generálneho prokurátora toho práva, aby mohol dohliadať na zákonnosť prípravného konania a povedia si, veď nech súd už rozhodne o tom, či títo štyria, ktorí tu pred vami stoja, sú vinní, alebo nie sú vinní. To ja mám pripomínať Lipšicovi, tomuto gaunerovi, že prípravné konanie musí spĺňať náležitosti zákonnosti? On to má hlboko v paži!“ – vyhlásil na tlačovke Fico, ktorý sa pred novinárov postavil spoločne s exministrom vnútra Robertom Kaliňákom, advokátom Marekom Parom a bývalým šéfom polície Tiborom Gašparom. Každému z nich ide NAKA po krku.

Fico navyše odkázal generálnemu prokurátorovi Marošovi Žilinkovi, že si „z neho robia srandu“.

Celú piatkovú tlačovku opozičnej strany Smer-SD na tému: „ŠTBáci sa pri politických procesoch snažili zachovať aspoň formu, Matovičovej NAKA a ÚŠP už ani len na forme nezáleží“ si môžete pozrieť v pripojenom videu.

Zdroj: youtube.com/smer-sd


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

VIDEO Fico ide do ofenzívy: Lipšic a Mikulec sa boja ako čert kríža rozpadu vlády!

Odoberať
Upozorniť na
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti