eReport.sk
Boris Kollár (Sme rodinas). Foto: tasr

VIDEO Danko: Kollár sa zbláznil! Berie k pápežovi desať detí, Boris nezabudni aj na svojho transsexuála!

Predseda parlamentu a šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár sa dnes večer stretne s pápežom Františkom. Priznal, že na stretnutie s ním zoberie až desať zo svojich jedenástich detí. Tie má s desiatimi rôznymi ženami. Podľa jeho predchodcu na čele parlamentu Andreja Danka zo SNS sa Kollár musel zblázniť a vyzýva ho aby stretnutie s pápežom zrušil.

Stretnutie hlavy katolíckej cirkvi so šéfom národnej rady patrí do oficiálneho programu jeho návštevy na Slovensku. Multiotecko Boris Kollár dnes prezradil, že so sebou zoberie aj väčšinu – teda desať z jedenástich – svojich detí, ktoré mu porodilo spolu desať žien. „Deti už tri dni nespávajú, tak sa pripravili poobliekali sa, také tie doplnky, ktoré musia mať, prikrývky hlavy a tak ďalej. Takže, samozrejme, že je to veľká radosť,” nechal sa počuť šéf parlamentu.

To, že sa Čaputová a členovia jej rodiny stretnú s pápežom je prirodzené a normálne. To však, čo ide urobiť Boris Kollár je šialené,

vysvetľuje vo videu Andrej Danko (SNS).

Táto informácia mnohých pobavila, niektorých zaskočila a niektorým doslova vyrazila dych. A šokovala aj národniara Andreja Danka, ktorý nedokáže predýchať, že sa promiskuitný Kollár vyberie na stretnutie so Svätým Otcom aj s väčšinou svojich detí. „Milý priatelia, Kollár sa musel zblázniť. To, že sa Čaputová a členovia jej rodiny stretnú s pápežom je prirodzené a normálne. To však, čo ide urobiť Boris Kollár je šialené,” vysvetľuje vo videu Danko, pričom a pokračoval vo vysvetľovaní, prečo si to myslí.

Zdroj: Andrej Danko

Boris, okamžite to zruš!

„Šialené je to, že má jedenásť detí s desiatimi ženami. Je to jeho vec. Čo však nie je jeho vec je, keď ide ako predseda parlamentu predstaviť desať detí pápežovi. Nechcem útočiť na jeho detí ani na jeho rodinu, nikdy by som si však nedovolil zneužívať takúto štátnu funkciu a bol som dvakrát so Svätým Otcom,” zdôraznil predseda SNS.

Viac o programe pápeža sa dočítate tu:

  1. Označovanie sektorov na štadióne Lokomotíva v Košiciach pred príchod pápeža.
  2. Bývalý trnavský arcibiskup Róbert Bezák
  3. Letáky, ktoré zverejnila polícia v súvislosti s návštevou pápeža.

Doplnil, že je z toho v šoku. No svojmu politickému rivalovi dal aj jedno odporúčanie. „Boris Kollár si myslí, že reprezentovať štát je to isté ako zastupovať svoje rádio na diskotéke. Neviem čo k tomu povedať, možno len: Boris vyzývam ťa, aby si to okamžite zrušil. A keď tam berieš svoju rodinu, možno nezabudni na Paris zo Sniny, svojho milovaného transsexuála,” brnkol Kollárovi na citlivú strunu Danko.

S transrodovou modelkou Paris Nemc si Kollár vypisoval šteklivé správy. – Foto: Instagram PN

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
4 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport