eReport.sk
Michal David
Michal David, FOTO: Instagram/Michal David

Veľká premena Michala Davida. Schudol 14 kíl

Fanúšikom Michala Davida neuniklo, že sa ešte počas minulého roka poriadne zaguľatil. Uvedomil si to aj samotný spevák, ktorý sa nekompromisne pustil do veľkej premeny. Tá sa mu vydarila na výbornú a teraz už všetkých prekvapuje perfektnou figúrou.

Tak ako u mnohých iných ľudí aj u Davida spustila priberanie korona. Počas lockdownov spomalil, nemal toľko pohybu a kilá na váhe veľmi rýchlo vyskakovali. Našťastie prišiel zlomový moment, kedy si povedal, že to už takto nemôže ďalej pokračovať.

„Pribral som skoro na metrák, mal som deväťdesiatdeväť kíl. A vtedy som si povedal, že sto kíl predsa nemôžem mať. Keď som na váhe videl dve deviatky, to bol ten moment, keď som si uvedomil, že to takto nejde.“

Michal David

„Tým, že bol covid, a prvý rok sa nič nedialo, človek zlenivel. Pribral som skoro na metrák, mal som deväťdesiatdeväť kíl. A vtedy som si povedal, že sto kíl predsa nemôžem mať. Keď som na váhe videl dve deviatky, to bol ten moment, keď som si uvedomil, že to takto nejde,“ povedal český spevák pre Blesk.cz.

Chudnutie po štyridsiatke už nie je tak jednoduché. No aj Michal David je dôkazom toho, že napriek tomu sa to vďaka pevnej vôli dá zvládnuť. Musel si však vybrať presný spôsob, ktorý by mu vyhovoval.

„Diéty poznám, tie mi nepomáhajú, prišiel by jo-jo efekt. Až mi kamarát poradil zostaviť kalorické tabuľky. To zafungovalo neuveriteľne. Začal som jesť pravidelne, ale menej. Váha šla dole, potom sa to spomalilo, ale som spokojný. Na pódiu je to poznať. Človek sa cíti lepšie, nezadýcha sa,“ priznal Michal David. Nakoniec sa pochválil aj konkrétnymi číslami svojho úspechu. Podarilo sa mu schudnúť 14 kíl a aktuálne váži 85.

Viac sa dozviete:

  1. michal_david

Koncertmi dodatočne oslavuje šesťdesiatku

Spevák veľkých hudobných hitov bude mať v lete 62. narodeniny. Pred dvoma rokmi plánoval svoje okrúhliny osláviť spoločne s fanúšikmi na sérii koncertov. Tento nápad mu však zmarila pandémia. Až teraz sa mu podarilo turné konečne zorganizovať a dodatočne si tak na pódiu užíva pekné jubileum.

FOTO: Michalovi Davidovi sa podarilo schudnúť 14 kíl


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Veľká premena Michala Davida. Schudol 14 kíl

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti