eReport.sk
Foto: profimedia

Michal David sa takmer všetkého vzdal: Manželke prenechal obrovský majetok

V dobrom aj zlom. Láska medzi Michalom Davidom (60) a jeho manželkou Marcelou (60) trvá už krásnych 37 rokov. Presnejšie, výročie oslávia tento rok v septembri. Aj keď sa ich vzťah zdá na prvý pohľad pohodový, aj oni sú poznačení krízou a nie jednou. Dokonca priznal aj neveru.

Či za tým stoja problémy, ktoré mali vo vzťahu alebo jednoducho ich vek, nevedno. Dvojica sa však rozhodla pred niekoľkými rokmi rozdeliť si majetok. Spevák a skladateľ dokonca svojej manželke prenechal aj svoj milovaný dom v pražských Křeslicích.

Ako píše portál extra.cz, dom v tvare písmena U sa skladá z niekoľkých pavilónov. Nachádza sa v ňom aj izba pre vnuka, tajný pánsky klub s barom, krb, biliard. Ďalej je tam obrovská kuchyňa, relaxačná miestnosť a sauna. Cena domu od roku, kedy bol postavený, vzrástla dvojnásobne. Teraz má hodnotu okolo štyristotisíc eur. Mal však podmienky. Prvou bolo, že pokiaľ bude žiť, dom nesmie nikomu predať a navždy musí mať prístup do štúdia.

Michal David okrem domu vlastní aj byt 3+kk, vo výmere 86 metrov štvorcových v juhovýchodnej Prahe.

FOTO Michala Davida a aj spoločnú s manželkou nájdete v GALÉRII

– Foto: Profimedia Instagram Michal David

Dom na Kanárskych ostrovoch

Momentálne sa pár nachádza na Kanárskych ostrovoch, kde hitmaker kúpil dom za viac ako 200 000 eur. Je plne zariadený, vrátane bazénu aj náhrávacieho štúdia. A kedy sa plánujú vrátiť domov? Vraj až keď sa školy normálne otvoria a deti začnú do nich chodiť.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity