eReport.sk
Michal David, foto: profimedia

Drsná hádka! Spevák Michal David na nože s touto speváčkou

Obľúbený hitmejker je vždy v dobrej nálade, usmiaty a zhovorčivý. Aspoň tak ho poznajú fanúšikovia. Keď ide ale biznis, je nekompromisný. Hašteril sa s kolegyňou. Dôvod?

Umelec nielen že vďaka hitom spravil hviezdu zo seba, pomohol aj mnohým iným talentom. Michal David (60) sa podpísal pod mnohé piesne svojich kolegov, za čo čakal aj náležitú vďačnosť. Ješitný nie je, ale čo je veľa, to je príliš. Takáto nevďačná bola podľa jeho slov muzikálová speváčka Monika Absolonová (44).

Čo mu urobila?

Obľúbenú speváčku spoznal ešte ako maloleté dievča, ktoré túžilo uspieť. Kráľ diskoték sa rozhodol, že jej pomôže splniť si veľký sen. „Spomínam na Moniku Absolonovú, s ktorou som začínal, keď mala štrnásť rokov. Keď mala šestnásť, napísal som jej prvú pesničku, potom sa z nej stala muzikálová diva a dnes je veľmi slávna. Darilo sa mi pomáhať,” zdôveril sa v rozhovore o spolupráci s mladými talentami.

S Monikou Absolonovou si ale nakoniec vošli do vlasov. „Na začiatku sú vďační, potom sú to ale osobnosti. Oni vedia, že do toho dali veľa svojej práce a umu. Je to väčšinou symbióza. Ja však veľkú vďaku nepotrebujem a nečakám, mám radosť z toho, keď sa niečo podarí. Nezhody sme s Monikou mali, ale to sa v umeleckých kruhoch stáva, boli to názory na umeleckú vec, tam sme si neporozumeli. Už sme sa ale zase dohodli, že nemá zmysel sa hašteriť a najlepšie je spolupracovať ďalej. Uvidíme, možno niečo spolu urobíme,” naznačil možné pokračovanie Michal David v rozhovore pre expres.cz.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport