eReport.sk
Michal David, foto: profimedia

Michal David má obavy zo sopky: V hlave má katastrofické scenáre!

Michal David (61) sa obáva. Sopka Cumbre Vieja síce nechrlí lávu priamo pri jeho chalupe, no zatiaľ sa na Tenerife neponáhľa.

Michal David má obavy letieť na Tenerife. Rád by dokončil svoj album a pripravil sa na blížiace turné. Na ostrove trávil počas pandémie veľa času, dokonca tam prichystal album Moje zapomenuté ploužáky 1. Teraz pracuje na jej pokračovaní.

Related Posts

  1. michal_david

„Dúfal som, že to dokončím práve na Kanároch i keď neviem či tam poletíme kvôli tej sopke. Ona je síce aktívna na ostrove La Palma, čo je nejakých 300 kilometrov, ale nevieme, čo tá láva urobí keď pôjde do mora. Takže čakáme, čo povedia seizmológovia,“ prezradil hitmaker.

S manželkou Marcelou počas pandémie trávil veľa času, azda najviac za 37 rokov, čo sú spolu. „Máme sa radi, stále to funguje a máme si čo povedať. Mali sme šťastie, že sme také spriaznené duše a rozumieme si. Hádame sa minimálne, skôr diskutujeme. Hádky a scény u nás nefungujú. V každom manželstve sú samozrejme aj krízy, ale vždy sme ich dokázali prekonať,“ zveril sa Michal David.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti