eReport.sk
Anna Zemanová (SaS)
Anna Zemanová (SaS). Foto: tasr

Taraba šokuje, ukazuje na saskárku: Odsúhlasia si koniec demokracie, chcú pokutovať nepohodlných lekárov!

“Parlament práve schválil návrh SaS, aby predseda parlamentu nedával slovo opozícii, pretože vraj ´moralizujeme´ vládu. Oni kritizujú Lukašenka. Toto nám tu vládne. Oni si jednoducho navrhnú a odsúhlasia koniec demokracie,” upozornil vo štvrtok nezaradený poslanec Tomáš Taraba.

Taraba k statusu na sociálnej sieti pripojil aj obrazovku s výsledkom k predmetného hlasovania o návrhu pod číslom 108. “Pán predseda, dávam procedurálny návrh, aby sa zastavilo moralizovanie poslancov opozície, menovite pána poslanca Fica. Vždy sa im zobralo slovo, ak nie je predložený návrh ako procedurálny. Dajte, prosím, o tom hlasovať,” takto vyzvala vo svojom procedurálnom návrhu predsedu parlamentu Borisa Kollára známa poslankyňa za SaS. A v národnej rade to prešlo, podrobnosti o tom, kto tento návrh podporil nájdete TU.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Neskôr, opäť na sociálnej sieti, rozmenil inkriminované hlasovanie na drobné. “Pýtate sa ma, ktorý poslanec navrhol dnes hlasovanie o tom, aby opozícia nemohla v slovenskom parlamente už dostať slovo. Bola to pani poslankyňa Anna Zemanová, zo strany Sloboda a Solidarita,” ukázal Taraba na šéfku poslaneckého klubu strany Richarda Sulíka.

Vzápätí zdieľal aj svoj názor na SaS a pripomenul ďalšiu kontroverznú iniciatívu sulíkovcov. “Táto strana nemá so slobodou nič spoločné, nakoľko okrem dnešného návrhu sa najnovšie snažia prijať zmenu zákona, aby dostávali lekári, ktorí nebudú hovoriť o chorobách, čo oni chcú – pokuty. Pani Anna Zemanová sa v minulosti vyjadrila v duchu, že zdravie starých ľudí nie je pre nich prioritou, nakoľko už nie sú ekonomicky aktívni. Takže tým naplnila druhý význam slova SaS – solidarita,” uzavrel Taraba.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Toto by vás mohlo zaujímať:

  1. Robert Fico (Smer-SD).
  2. Robert Fico.(Smer-SD).
  3. Predsedníčka poslaneckého klubu SaS Anna Zemanová.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Aktuálne

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti