eReport.sk
Kristián Čekovský a Veronika Remišová.
Kristián Čekovský a Veronika Remišová. Foto: tasr

Taraba si vzal na mušku dvoch vládnych politikov. Pri Remišovej sa opýtal: Nie je zlatá?

Tomáš Taraba, nezaradený poslanec a vytrvalý kritik vládnej koalície, vypichol dve udalosti, ktoré ho zaujali. Týkajú sa dvoch vládnych politikov. Konkrétne Veroniky Remišovej, šéfky koaličnej strany Za ľudí a poslanca za najsilnejšie koaličné hnutie OĽANO. Jeho komentáre sú smutnosmiešnym nastavením zrkadla pre tých, ktorí na Slovensku vládnu.

Prvý status Tarabu sa týkal šéfa mediálneho parlamentného výboru Kristiána Čekovského. Ten v utorok na sociálnej sieti informoval, že podal trestné oznámenie za rôzne formy vyhrážok.

Čekovský: Treba nás rovno odj..ať aj s rodinami

“Predpokladám, že väčšina ľudí, aj mojich sledovateľov sú slušní ľudia. Nie je však výnimočné, že na sociálnych sieťach sa mnohí správajú agresívnejšie, ako v reálnom živote. Zatiaľ sa mi nestalo, aby mi napríklad pokladníčka v obchode povedala, že ma treba zavesiť pred parlament na výstrahu, prípadne pán v rade za mnou by sa pridal a doplnil by, že vešanie je staromódne a treba nás rovno odj..ať aj s rodinami. V online svete sa s tým bežne stretávam,” posťažoval sa Čekovský na svojom Facebooku s tým, že politici musia zniesť väčšiu mieru urážok a zásahov do súkromia. “Agresívne vyhrážanie sa nám aj našim rodinám však tolerovať nemôžeme,” podčiarkol poslanec OĽANO a bývalý redaktor RTVS.

Pripájame celý jeho status, ktorý doplnil aj o fotografiu ako stojí pred Generálnou prokuratúrou SR a v rukách drží spomínané trestné oznámenie:

Zdroj: fb/kristiancekovsky

A čo na to Taraba? “Kristián Čekovský informuje, že podal na generálnej prokuratúre trestné oznámenie, pretože mu ľudia na internete nadávajú. Zrejme toto bude najčastejšia aktivita koaličných poslancov po zbytok ich života,” zhodnotil konanie Čekovského nezaradený poslanec.

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Taraba komentoval aj Remišovej odkaz, ktorý na verejnosť vyslala v súvislosti s obvineným guvernéra NBS Petra Kažimíra. Politička a šéfka koaličnej strany s podporou štyroch poslancov bývalému ministrovi financií adresovala túto myšlienku: “Apelujem na pána Kažimíra, aby si zobral príklad z rakúskeho kancelára Kurza, ktorý pri podozreniach jednoducho odstúpil z funkcie.”

“Vyzýva na odstúpenie Kažimíra. Nie je zlatá?”

Taraba však Remišovej nepriamo pripomenul, že svoj apel na Kažimíra mala zrejme radšej prehodnotiť: “Veronika Remišová, ktorá privítala, že trestne stíhaní vyšetrovatelia sa vrátili do práce, vyzýva na odstúpenie Kažimíra lebo je trestne stíhaný. Nie je zlatá?”

Zdroj: fb/tomastaraba.sk

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Prezidentka Zuzana Čaputová.
  2. Eduard Heger
  3. Robert Fico (Smer-SD)
  4. Peter Kremský a Peter Kažimír.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti