eReport.sk
Tomáš Taraba počas tlačovej konferencie
Tomáš Taraba. Foto: tasr

Taraba okomentoval vzhľad Čaputovej dcéry. Tvrdo narazil: Toto je úplne dno, pán poslanec!

Tak to už je príliš. Poslanec národnej rady Tomáš Taraba sa rozhodol, že okomentuje vzhľad dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej. Ešte neplnoletá Emma sa totiž cez víkend predviedla na prehliadkovom móle. Nie je žiadnym tajomstvom, že mladé dievča chce preraziť vo svete modelingu. Pre jej originálny vzhľad však zrejme nemá pochopenie politik Taraba, ktorý to náležite okomentoval.

Po včerajšom dni vieme, že máme na Slovensku novú top modelku,“ uviedol na sociálnej sieti poslanec a zverejnil fotografiu Čaputovej dcéry. Lenže na jeho slová reagovala Polícia Slovenskej republiky. „Šikana v online priestore je reálny problém, ktorý trápi každú krajinu sveta. Šikana tu bola, je a bude, vždy sa prispôsobí aktuálnym trendom – technológiám. Bohužiaľ, vždy si za rok vyberie niekoľko obetí, ktorým nikto nedokáže pomôcť,“ upozornili na sociálnej sieti.

– Foto: fb/tomastaraba.sk

A potom sa na internete objaví status od osoby, od ktorej by sme útok smerom na mladistvé dievča nemali očakávať. V rámci našej činnosti na sociálnych sieťach nekomentujeme vyjadrenia politikov, prípadne ich kroky, a to je jedno, z ktorého politického tábora pochádzajú. Ak sa dopúšťajú konania, ktoré môže napĺňať skutkovú podstatu trestného činu, túto časť práce prenechávame našim kolegom – vyšetrovateľom. Avšak v tomto prípade boli prekročené akékoľvek hranice,“ spustila polícia na adresu Tarabu.

– Foto: fb/policiaslovakia

Osoba, ktorá by mala byť vysokou autoritou, sa rozhodla podhodiť na verejný lynč mladistvé dievča, ktoré nemá ani 18 rokov. Je úplne jedno, o koho dcéru ide. Je to bezbrehý útok na dieťa len kvôli jeho vzhľadu. Je to exemplárny prípad šikanovania cez internet. Je to stredovek. Je to niečo, proti čomu Policajný zbor roky bojuje. Je to názorná ukážka toho, že bezcitné správanie na internete môže dosiahnuť taký rozmer šikany, ktorý môže viesť k tej najväčšej ľudskej tragédii,“ dodali. Polícia Slovenskej republiky však nebola jediná, ktorá Tarabovi „vypláchla“ žalúdok.

Čaputová: Moje deti z toho vynechajte!

“Útok na politika alebo političku cez jeho deti je politické dno. Poslanec Taraba by sa o moju dcéru nikdy nezaujímal, keby to nesúviselo s mojou funkciou. Ľudskej zlobe a hlúposti musím v živote čeliť, ale moje deti z toho vynechajte!”– reagovala v utorok na sieti aj samotná prezidentka.

Zdroj: fb/zcaputova

Čítajte viac:

  1. Kristián Čekovský a Veronika Remišová.
  2. Tomáš Taraba na snímke z videa.
  3. Lucia Ďuriš Nicholsonová.
  4. Roman Mikulec (OĽaNO)

Svoje si Taraba užil aj od samotných fanúšikov. „Toto je dno pán Taraba. Vyvršovať sa na 17-ročnej mladej žene, len preto, aby ste si kopol do svojej politickej oponentky,“ myslí si jeden z nich. „Dospelý chlap ktorý má päť detí sa vôbec necíti hlúpo pri osočovaní iného dieťaťa?“ pridala sa ďalšia. Svoje spustili aj Mladí Saskári. „Vy sa nehanbíte do politiky ťahať deti? Vám príde v pohode napádať a spôsobovať psychický tlak na deti len preto, že ich rodič sa vám nepáči?“. Liberáli okrem toho poslancovi pripomenuli, že takto sa veru chlap nespráva.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Taraba okomentoval vzhľad Čaputovej dcéry. Tvrdo narazil: Toto je úplne dno, pán poslanec!

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport